SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dziki trener - opinie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 93115

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 480
No własnie czy przy takiej liczbie osób bedzie indywidualnie , a nie kopiuj wklej :|

Pain is temporary pride is forever!!!

NO PAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51894 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351409
Cennik jak się nie mylę ma przystępny, więc nawet jak byś nie był zadowolony z prowadzenia, to przynajmniej dostaniesz fajnie skomponowany jadłospis i będziesz miał inspirację na posiłki.

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6450 Napisanych postów 79271 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774631
Nie dowiesz się dopóki nie wyprobujesz. Niestety z doświadczenia więc, że nie ma możliwości aby prowadzić duża ilość osób w tym każdego indywidualne. Myślę, że 99 procent osób znanych w internecie robi to tak aby było jak najszybciej. Inaczej niestety nie da się z tego wyżyć. Ewentualnie dorobić do innego źródła zarobku.

Najważniejsze jest to czego dana osoba oczekuje, a to zdecydowanie najlepiej jest sprawdzić w praktyce, ponieważ podejście każdego z trenerów/dietetyków jest inne. Jednemu pasuje tak, a innemu inaczej.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1
Coneco88
Witam j/w przymierzam się w końcu ! do jakiegoś trenera aby ułożył dietę , trening , konsultował sie itd itp I moje pytanie ponieważ myślę nad dzikim trenerem czy ktoś korzystał jakieś opinie i czy może się wypowiedzieć :) Z góry dzięki ! :)



Miałem nie mowie ze nie byłem zadowolony, jedzenie fajnee, urozmaicone,smaczne jednak masz tylko 5 pytan i jeszcze ograniczona liczbe znakow:D jak wykorzystasz wszystkie to musisz znowu zaplacic zeby miec dostep do kolejnych 5:D. Plan dostajesz na 21 dni (miesiac ma 30-31), zeby zobaczyc co dalej znowu musisz zaplacic. W pewnym momencie myslalem ze to troche naciagarstwo. Czemu? bo placisz za diete i nie masz jej na wlasnosc, no chyba ze zrobisz jakie screeny sobie itp.
Ja tego nie zrobilem i teraz dupa, napisalem do "nich", bo raczej to jest grupa ludzi ktora to ustala na jakiejs podstawie a on poprostu tylko odpowiada na maile, watpie aby udalo mi sie otrzymac dostep do diety chociaz w formie mailowej. Brałem kiedys od innych trenerow, dostalem diete wszystko ladnie rozpisane i przede wszystkim na wlasnosc.
...
Napisał(a)
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35462 Napisanych postów 27494 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 287687
secior1989
Coneco88
Witam j/w przymierzam się w końcu ! do jakiegoś trenera aby ułożył dietę , trening , konsultował sie itd itp I moje pytanie ponieważ myślę nad dzikim trenerem czy ktoś korzystał jakieś opinie i czy może się wypowiedzieć :) Z góry dzięki ! :)



Miałem nie mowie ze nie byłem zadowolony, jedzenie fajnee, urozmaicone,smaczne jednak masz tylko 5 pytan i jeszcze ograniczona liczbe znakow:D jak wykorzystasz wszystkie to musisz znowu zaplacic zeby miec dostep do kolejnych 5:D. Plan dostajesz na 21 dni (miesiac ma 30-31), zeby zobaczyc co dalej znowu musisz zaplacic. W pewnym momencie myslalem ze to troche naciagarstwo. Czemu? bo placisz za diete i nie masz jej na wlasnosc, no chyba ze zrobisz jakie screeny sobie itp.
Ja tego nie zrobilem i teraz dupa, napisalem do "nich", bo raczej to jest grupa ludzi ktora to ustala na jakiejs podstawie a on poprostu tylko odpowiada na maile, watpie aby udalo mi sie otrzymac dostep do diety chociaz w formie mailowej. Brałem kiedys od innych trenerow, dostalem diete wszystko ladnie rozpisane i przede wszystkim na wlasnosc.




Bo tak powinno byc , płacisz i dostajesz plik na maila który sobie zapisujesz gdzieś w folderze i masz na przyszłość jako wzór bo przeciez nie będziesz płacił wiecznie komuś tylko masz sie sam uczyć wszystkiego i kiedyś być samodzielny . Dziki kiedyś się naśmiewał włąsnie z tych co wysylaja plik word czy pdf z rospiską że są zacofani bo on ma aplikacje z indywidualnym profilem :) więc widać jak to działa .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 17 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 77
Dziki Trener? A co on się z dzikami wychował? Lepiej znajdź porządnego trenera z siłowni, albo trenuj sam. pozdrawiam. Kazimierz Wojtała.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5
Brednie! Tomasz to zwykły złodziej który wyludza pieniądze. Taki z niego sportowiec a za grosz nie ma szacunku do drugiego człowieka. Za dietę zapłaciłam w grudniu, do dziś nie mam diety ani pieniedzy… 2 Msc kłamał, kręcił, milion wymowek, porażka. pomylił zawody, zdecydowanie to zwykły bajkopisarz.... nie polecam! Jego działania oczywiście zgłosiłam gdzie trzeba, gdyż to zwykły machloja….
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5
Tylko nie fitdzik. Tomasz to zwykły złodziej który wyludza pieniądze. Taki z niego sportowiec a za grosz nie ma szacunku do drugiego człowieka. Za dietę zapłaciłam w grudniu, do dziś nie mam diety ani pieniedzy… 2 Msc kłamał, kręcił, milion wymowek, porażka, pomylił zawody, zdecydowanie to zwykły bajkopisarz,nie polecam! Jego działania oczywiście zgłosiłam gdzie trzeba, gdyż to zwykły machloja….
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51894 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351409
To temat o innej osobie, acz teraz tyle tych Dzików, że kto by się połapał...
1

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 480
Mozna zamykać , zakupiłem u innego goscia i jestem mega zadowolony tylko mogło by szybciej iść :D !

Pain is temporary pride is forever!!!

NO PAIN NO GAIN

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bcaa

Następny temat

Czy powinienem wejść na mase?

electro
Polecane artykuły