paka biceps = mięsień dwugłowy wzupełnosci wystarczy 7-8 seri ( 2 ćwiczenia.. typowo na mase uginanie ramion ze sztangą podchwytem , uginanie ramion z hantelkami z suplimacją )
triceps = miesień trójgłowy 8-9 seri ( francuskie wyciskanie oburącz sztangą lub jednoraczą hantelką , oraz wyciag i ebdzie git )
raz w tyg powtórzenia 10-12 dieta i nie ma bata zeby ci łapa nie urosła ..powodzenia
triceps = miesień trójgłowy 8-9 seri ( francuskie wyciskanie oburącz sztangą lub jednoraczą hantelką , oraz wyciag i ebdzie git )
raz w tyg powtórzenia 10-12 dieta i nie ma bata zeby ci łapa nie urosła ..powodzeniaNa początku treningów... zrób sobie badanie krwi i kału.. wtedy przekonasz sie czy trening masz we krwi czy w dupie...
_# SFD F!GHT CLUB #_
chyba ze dla smaku
ja bym pił radzej