Witam, postanowilem zrobić coś ze swoim ciałem, od sześciu tygodni jestem na redukcji, ale łapię się za głowę, bo niby obwody ładnie spadają, ale waga stoi i tu pojawia się moje pytanie. Jak zrzucić te cholerne kilogramy? Stosuję fenix ground zero (od 1.02), Śpię 8-9 godzin dziennie, stosuję IF, moje okno to 10-18 oraz 40 godzinny post (sobota 18:00-poniedziałek 10:00)
Ćwiczę w domu na masie własnego ciała, bez sprzętu, w mojej diecie jest sporo białka, praktycznie w każdym posiłku, jem około 1500kcal dziennie.
Dorzucam tabelkę i błagam o rady bo cyfra na wadze mnie załamuje.

Ćwiczę w domu na masie własnego ciała, bez sprzętu, w mojej diecie jest sporo białka, praktycznie w każdym posiłku, jem około 1500kcal dziennie.
Dorzucam tabelkę i błagam o rady bo cyfra na wadze mnie załamuje.

Krzysztof Piekarz