SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy mogę jeść te produkty na redukcji?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1508

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 23 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 301
Wczoraj w biedronce na dziale z pieczywem spotkałem takie produkty makro mają całkiem spoko,jednak nie jestem pewien czy mogę je często spozywać(2-3 razy w tygodniu)
Bułka wieloziarnista (PANO)
Tortilla wieloziarnista (PANO)









Zmieniony przez - kubabuba1 w dniu 2021-02-14 17:10:34
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
Tak, możesz jeść te produkty na redukcji. Aczkolwiek świeże bułki będą smaczniejsze.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33179 Napisanych postów 23261 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278271
Oczywiście że możesz zjesć , nie bedziesz przeciez na tym bazował jako podstawa diety a tez nie można popadać w skrajności i być więźniem diety bo latwo można się zrazić .Wlicz w bilans i zjedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
te tortille są spoko, sam często z nich korzystam, żeby szybko wrzucić mięso i warzywa co do pieczywa, to najlepiej byłoby korzystać z pieczywa na zakwasie bez zbędnych dodatkó, ale jeżeli nie bazujesz na tym tylko czasami dorzucasz to nic Ci nie będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6282 Napisanych postów 76102 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755216
Ogólnie polecam zwrócić uwagę na ogół Twojej diety, a nie na dwa produkty w niej obecne. Z tego też względu polecam patrzeć na całość Twojego odżywiania. Nawet jeżeli znajdą się w nim produkty gorszej jakości, a ogólnie 80 procent diety stanowią dobrej jakości źródła składników odżywczych, to nie widzę problemu.

Patrząc konkretnie po składzie tych produktów, to są dość średnie. Na pewno bez problemu znajdziesz lepsze, jak i gorsze.

https://potreningu.pl/artykuly/kanapki/chcesz-kupic-dobrej-jakosci-pieczywo-oto-najwazniejsze-informacje-5424

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 193 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7885
Wszystko można wliczyć w makro :) wtedy nie będzie problemów. Nie ma co popadać w skrajnosci
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 23 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 301
Czyli mogę z czystym sumieniem jeść te produkty 3x w tygodniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6282 Napisanych postów 76102 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755216
Myślę, że nasze odpowiedzi jasno sugerują.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta niskowęglowodanowa - pytania

Następny temat

Redukcja tkanki tłuszczowej

WHEY premium