Treści publikowane w tym dziale mają charakter informacyjny i stanowią wymianę doświadczeń użytkowników. Nie zastępują konsultacji lekarskiej, diagnozy ani indywidualnej porady medycznej.
W przypadku problemów zdrowotnych, podejrzenia choroby lub stosowania leków skonsultuj się z lekarzem lub wykwalifikowanym specjalistą.
Szacuny
51
Napisanych postów
92
Wiek
25 lat
Na forum
5 lat
Przeczytanych tematów
6249
za 2 miesiące 20 lat, jednak nadal mam nadzieję, że poprawię swój marny wzrost (182), w sylwestra 2019 stałem tyłem do brata i byłem niższy ciut, jednak w sylwestra 2021 byłem ciutkę wyższy, świadczy to o tym, że po 18 roku życia podrosłem. W lipcu 2020 miałem skręconą kostkę, i lekarz powiedział, że mam jeszcze niezrośnięte nasady kostne. NIE MYŚLĘ NAWET O PODROŚNIĘCIU 3 CM I WIĘCEJ, BO JEST TO NIEMOŻLIWE, ALE CENTYMETR MAKSYMALNIE DWA BYŁOBY SZCZYTEM MOICH MARZEŃ. Jak to było w waszym przypadku ktoś podrósł o 1 cm, 2 po 19 rż ?
PS: Czy chłopak 182 nie jest za niski dla dziewczyny 176 ?
Szacuny
51
Napisanych postów
92
Wiek
25 lat
Na forum
5 lat
Przeczytanych tematów
6249
Wzrost= atrakcyjność (oczywiście nie tylko i nie każdy wysoki jest atrakcyjny, jednak to podstawa atrakcyjności) więc nie zakłamuj rzeczywistości, wyźsi mają dużooo łatwiej
Szacuny
11176
Napisanych postów
52126
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Janosikxd
Nie pytam o to, jak nie chcesz odpowiedzieć na pytanie to nie odpowiadaj
Coś wiem o atrakcyjności bo mam 178cm i 5 lat w porno biznesie prawda jest taka że taki atrybut jak szeroko pojęta " wielkość " ogulnie czy na dole jest ważna dla małej garstki kobiet już bardziej na to uwagę zwracają inni faceci na zasadzie wyścig zbrojeń.