SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy mam szansę na skok wzrostu?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26124

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 160 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1222
Mam 17 lat ledwo ukończone (5 grudnia) , mam 175 cm wzrostu przy rozmiarze buta 44/45, kiedy tata jest ode mnie o pół głowy wyższy, bo ma 186 cm. Czy mam szansę na skok wzrostu. Jest ktoś z was o tyle niższy od ojca?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6282 Napisanych postów 76102 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755216
Wiele osób z nas coś by chciało i pod tym kątem jak najbardziej wiele można postarać się o zmiany, dając z siebie określoną pracę i zaangażowanie. Niestety w przypadku wzrostu nie mamy na niego żadnego wpływu. Jest to uwarunkowane genetycznie i zależne od wzrostu naszych rodziców i dziadków. Rośniemy do 18-21 roku życia, więc jakaś tak szansa na to, że jeszcze coś urośniesz jest. Niestety bardzo niewielka, z uwagi na to, że już nic nie urosłeś od kilku lat. Polecam skupić się na tym, na co masz wpływ.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz szanse, jeszcze mlody jesteś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 160 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1222
Czesiek43
Masz szanse, jeszcze mlody jesteś.
A ile tak dajesz max, moim marzeniem od dzieciństwa jest osiągnięcie dwóch metrów, ale z roku na rok szansa coraz mniejsza jest :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Pomażyć możesz. co będzie to tego nie wiadomo, tata ma 185 ja mam 187 a brat ma 178, w tym wieku masz jeszcze czas na skok wzrostu.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 160 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1222
A podacie jakiś taki przypadek późnego skoku? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Gdzieś było ostatnio na forum mozliwe że i w tym dziale, że ktoś wyskoczył w okolicach osiemnastu lat.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 160 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1222
Pamiętasz może ile?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Trudno teraz mi spamiętać co to był za temat jak codziennie jakiś nowy powstaje z pytaniem o wzrost.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 160 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1222
A taki max wzrostu, to ile możliwy według Ciebie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21802 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
Urośniesz tyle ile masz w genach. Ile to czas pokaże. Nie baw się w zgaduj-zgadula.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 160 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1222
Ale tak czysto biologicznie, możliwe jest np. urośniecie 25 cm?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zlamanie guzowatosci 5 kosci srodstopia

Następny temat

Czy przeciążyłem kolana ?

WHEY premium