SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy mam szansę na skok wzrostu?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26109

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 160 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1222
to ja też idę chyba spać, dobranoc ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobranoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
https://www.sfd.pl/Wzrost_co_z_tym_zrobić_-t1136279.html

ps.my tu placzemy ze mamy niski wzrost a tak naprawde mamy normalny ponad 170 Dawid a tu chlopak prawie 17 lat i 155 szkoda go :[ w porownaniu to On ma problem a my nie :[
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 160 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1222
Ale nie podał nawet wzrostu ojca, może on też taki niski?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
skoro ojciec i matka tacy niscy, to ja się pytam czemu nikt nie zareagował wcześniej i nie podjął leczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 160 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1222
No kiedyś to nie było warunków na takie leczenie w czasach PRLu :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
a pisze teraz ten co ma 17 lat jesli wiedział ze bedzie niski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1014 Napisanych postów 5402 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136834
Głupszego tematu dawno nie czytałem, przysięgam. Co jedna wypowiedź to lepsza. Autor chce być wyższy żeby poczuc się dorosły (to idź do pracy dzieciaku i zarabiaj na siebie), drugi as ocenia endokrynologię człowieka po miernej jakości fotce i podpiera się artykułami na WP (to chyba na boksie te ciosy mózg mu uszkodziły, trzeba żałować takich ludzi), inny sugeruje dla osoby średniego wzrostu kuracje boosterami teścia k***a, co jeszcze, może państwo ma zasponsorowac 500 ml teścia aptecznego i GH dla biednego gówniarza żeby dobił 4 cm wyżej?

Ludzie, czytacie te bzdury co wypisujecie? Bo jak nie zmądrzejecie to poza tym wzrostem będziecie na poziomie umysłowym Ferdka Kiepskiego, tyle że mamula z tatulem chatę kupią to nie będziecie się musieli martwić o byt. Zero pomyślunku za to p******enie kacapołów aż nie mogę uwierzyć że jesteście nastolatkami, no chyba że ze szkoły specjalnej

Autorze posta, zamiast kombinować jak tu urosnąć zacznij dbać o intelekt, bo jak Cię czytam to mam wrażenie że mutacja dotknęła Twoje ciało, ale rozumu nie.

Kolega Jono ma nagany za pisanie takich pierdół jak to, że od alkoholu się rośnie. Za takie coś powinien być dożywotni ban. Ma taryfę ulgową tylko dlatego że ciosy mózg mu uszkodziły, dlatego wybaczamy mu, że za wzór daje alkoholików i twierdzi, że wzrost da się zwiększyć ale wagi już nie

Straszny temat, dziwne że bany się nie posypał bo stężenie d****izmów przekracza normy
1

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 160 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1222
wreszcie ktoś nowy :D ja byłem tylko czy mam szansę na jakiś skok wzrostu, nie moja wina że temat zszedł na coś zupełnie innego. O intelekt nie muszę się martwić , bo wiem, że go mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 160 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1222
A tak poza tym, w sieci można pisać o czym się chce, czyż nie? ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zlamanie guzowatosci 5 kosci srodstopia

Następny temat

Czy przeciążyłem kolana ?

WHEY premium