30 letnie zwłogi tłuszczu już zaczynają doskwierać , miałem w zyciu kilka podejsc ale max tydzien wytrzymywałem
mam nadzieje że tym razem bedzie inaczej
dieta bedzie z ujemnym bilansem - wiem to podstawa
I teraz moje pytanie :
ile razy w tygodniu moge go katować ?
czy jest sens sciągnąć sobie jakiś program na tel ( cos w stylu abs workout ) ?
zdjecie dla uwidocznienia skali problemu
mam nadzieje że tym razem bedzie inaczej
dieta bedzie z ujemnym bilansem - wiem to podstawa
I teraz moje pytanie :
ile razy w tygodniu moge go katować ?
czy jest sens sciągnąć sobie jakiś program na tel ( cos w stylu abs workout ) ?
zdjecie dla uwidocznienia skali problemu


Krzysztof Piekarz
