Pamiętam tylko lewonorgestrel, bo jedna z respondentek schudła na takiej pigułce.
Wysoki poziom estrogenu/estradiolu obniża poziom hormonów tarczycy, T3 i T4, co dodatkowo sprzyja tyciu.
W/w środki są w tabsach.
Testosteron raczej sprzyja spalaniu, a nie odkładaniu tłuszczu.
Zmieniony przez - jogger w dniu 2004-05-01 00:40:42
Wysoki poziom estrogenu/estradiolu obniża poziom hormonów tarczycy, T3 i T4, co dodatkowo sprzyja tyciu.
W/w środki są w tabsach.
Testosteron raczej sprzyja spalaniu, a nie odkładaniu tłuszczu.
Zmieniony przez - jogger w dniu 2004-05-01 00:40:42
"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..." 
w każdym razie na tłuszcz trzeba uważać stale. Oczywiście można powoli dokładać węglowodanów, uważając tylko na cukry proste i wyroby mączne. A wyroby mleczne... im bardziej sfermentowane, tym mniej laktozy.