Witam ćwiczę już pół roku i właśnie teraz nie widze już znacznego wyczerpania mięśnia po treningu tak jakby mięśnie się już przyzwyczaiły do treningu Split. Chciałbym się zapytać co myślicie nad treningiem ogolnorozwojomym 4 razy w tygodniu - 2 ćwiczenia po 3 serie na każdą partię mięśniową co trening ? . Ps. Jestem pierwszy raz na forum więc proszę o wyrozumiałość
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Jeżeli mięśnie się przywyczaiły to widocznie słabe bodzce dajesz:
- stosujesz różne metody progresji ? (tempo, zwiększenie ciężaru itp)
- zmieniasz ćwiczenia co jakiś czas ?
- możliwe że trenujesz za słabo
czynników może być wiele...
- stosujesz różne metody progresji ? (tempo, zwiększenie ciężaru itp)
- zmieniasz ćwiczenia co jakiś czas ?
- możliwe że trenujesz za słabo
czynników może być wiele...
...
Co każdy trening zmieniam 2 ćwiczenia a ciężar podnoszę 90 % maksymalnego i staram się dążyć do 10 powtórzeń a jak się udaje to zwiększam
...
Nikt Ci nie broni robić FBW.
Splita możesz też wziąć z partą 2x w tyg.
Niemniej WYCZERPANIE MIĘŚNI nie jest oznaką dobrze wykonanego treningu ani rośnięcia. Ma rosnąć waga, obwody i siła.
Co Ci z tej pompy jak Ci nie rośnie?
Chcesz pompy to zrób serię łączoną na daną partię z 4 ćwiczeń to Ci mięśnie wybuchną, tylko co z tego?
Nie musi być pompy żeby rosło.
Splita możesz też wziąć z partą 2x w tyg.
Niemniej WYCZERPANIE MIĘŚNI nie jest oznaką dobrze wykonanego treningu ani rośnięcia. Ma rosnąć waga, obwody i siła.
Co Ci z tej pompy jak Ci nie rośnie?
Chcesz pompy to zrób serię łączoną na daną partię z 4 ćwiczeń to Ci mięśnie wybuchną, tylko co z tego?
Nie musi być pompy żeby rosło.
,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".
...
Ogólnie chodzi mi o to czy dobra jest ogolnorozwojowka 2 ćwiczenia na 1 partie mięśniowa dziennie czy to za dużo bo każdy pisze że 1 ćwiczenia 3 serie na 1 partie ale wydaje mi się to dużo za mało . Plecy robię 7 serie po 3 w poniedziałek na splicie to gdzie np 1 ćwiczenia w 1 dzień ?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz