SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Bramkarz w klubie zagrożenia

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1757

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema, jak bramkarze w klubach radzą sobie z kilkoma naraz, lub uzbrojonymi przeciwnikami w noże, pałki?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Serio? Jak ktoś chce na bramce w Ciechocinku stać to się zgodzę. Znam co najmniej dwóch bramkarzy, którzy walczyli z nożownikami.


Zmieniony przez - Ernesto_Mendoza w dniu 2019-03-13 14:38:08
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 709974
Uciekają ,a jak myślałeś ?

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Anonim
Siema, jak bramkarze w klubach radzą sobie z kilkoma naraz, lub uzbrojonymi przeciwnikami w noże, pałki?


Ci których znam improwizują w takich przypadkach. Mają świetne przygotowanie, ale każda sytuacja jest inna. Każdy nożownik walczy inaczej. Nożownik to pojęcie ogólne. Można trafić na świetnie wyszkolonego, albo studencika, który nie wie co robi. Co do takich przeciwników to sprawdzają się ogólne zasady, a nie konkretne rozbrojenia z np. z kravmagi. W przypadku wyszkolonego nożownika trzeba się liczyć z obrażeniami.
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 709974
Przygotowane telefony do kolegów z innych klubów
Ernesto pracowałeś kiedyś w klubie ?

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 705 Napisanych postów 4379 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 75808
Anonim
Siema, jak bramkarze w klubach radzą sobie z kilkoma naraz, lub uzbrojonymi przeciwnikami w noże, pałki?


Wzywają pomoc.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
flex1976
Przygotowane telefony do kolegów z innych klubów
Ernesto pracowałeś kiedyś w klubie ?


Osobiście nie, ale przez lata trenuję z osobami, które pracowały. Teraz są trenerami i uczą technik obrony w podobnych sytuacjach, prowadzą szkolenia i seminaria. Dość znane osoby, ale nie chcę sypać nazwiskami. W poprzednich klubach też znałem takie osoby. Kto zatrudnia bramkarza, który nie potrafi stawić czoła takim sytuacjom i dzwoni po kolegów? Czasy się chyba zmieniły.


Zmieniony przez - Ernesto_Mendoza w dniu 2019-03-11 18:34:02
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
Raczej mało jest takich osób co z pałkami chodzą do klubów, bo niby po co.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3057 Napisanych postów 51894 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351409
Pewnie czytał książki Masy i dlatego pyta, a masa sam rozwalał przecież 10 jako bramkarz, albo sam 10 bramkarzy.
Potwierdzone info z książki.

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Zwycięstwo nad dziesięcioma przeciwnikami, a konieczność obrony przed nimi to dwie zupełnie inne rzeczy.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 7 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 60792
To nie są dwie różne rzeczy, jeszcze nie słyszałem o sytuacji w której bramkarz daje sobie radę z 5 napastnikami (chyba że są to studenciaki wydziału matematyczno-informatycznego uzbrojeni w telefony Xiaomi. Zależy jaki klub, przeważnie ochroniarzy jest kilku (minimum 2-3) więc 3vs3 powinni sobie dać rade, jeżeli napastników jest więcej no to trzeba dzwonić po kolegów. Wszystko zależy od tego kto kim jest, jak wygląda, jak rozmawia z tego można wywnioskować na co sobie może pozwolić. Generalnie gdyby do klubu wpadło 10 naćpanych chłopaczków z zakładu poprawczego uzbrojeni w noże no to cóż.. game over. Generalnie praca zapewne ciężka, trzeba znać ludzi i mieć kontakty. Raz uderzysz nie tego co trzeba i prawdopodobnie trzeba będzie brać kredyt w wonga.com na nowe zęby


Zmieniony przez - qw3rty w dniu 2019-03-13 14:04:02
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Może nie w klubie, ale znajomy bramkarz dorabiał w ochronie meczów i miał więcej przeciwników na raz. Nie liczył ilu. Inny nie miał czasu zadzwonić, bo wpadło kilku gości i stracił dwie jedynki. Chodziło o niego bo prawdopodobnie była to zemsta za inną interwencję. Jeśli ktoś uważa, że takie sytuacje na pewno się nie zdarzą to może się zdziwić. Na seminariach i szkoleniach nie uczy się jak zniszczyć kilku przeciwników, ale jak nie dać się utłuc. Czasem wystarczy persfazja i od tego się zaczyna. Jak ktoś wyciąga kosę to też nie ma czasu na telefony. Od piętnastu lat nie chodzę do klubów, a historyjki znam od osób w moim wieku. Może czasy się zmieniły i praca bramkarza nie jest już tak niebezpieczna.


Zmieniony przez - Ernesto_Mendoza w dniu 2019-03-13 14:22:21
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytania o redukcii

Następny temat

EPI novedex xt

electro
Polecane artykuły