I rozkminiam sobie czy lepiej zainwestować w proch który teoretycznie wyjdzie dosyć taniej jednak spotkałem się z kilkoma opiniami że jest dosyć gorszy od shotów więc wysuwam zasadnicze pytanie spróbować proch czy może zostać przy shotach z góry dzięki za odpowiedź :)
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
6450
Napisanych postów
79271
Wiek
41 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
774631
Za wygodę się płaci. Jeżeli Cię stać, to bierz wygodniejsze dla Ciebie rozwiązanie. Produkt o tym samyn składzie w shocie czy proszku będzie miał takie samo działanie. Z reguły shoty mają jednak sporo więcej kofeiny.
Szacuny
12579
Napisanych postów
162282
Wiek
37 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
1243118
no wlasnie nie wiem na ile to efekt placebo, ale shoty czuje nieco lepiej w dzialaniu, pomimo, ze tak jak mowisz teoretycznie maja to samo w skladzie. tak jest w przypadku np redwaillera