Od stycznia zacząłem chodzić na siłownie, udało mi się przytyć około 10 kg, cały czas wykonuję trening FBW 3 razy w tygodniu (trening: reklama usunięta )
Obecnie moja waga to 72 kg
pomiary:
szyja 36,5
klatka 95
biceps 33
talia 81
brzuch 83
biodra 86
udo 55
łydka 37
Obecnie mam 17 lat, wzrost 182 cm, waga 72 kg, poziom tkanki tłuszczowej ok. 15 %, nie korzystam z żadnej suplementacji (planuję stosować białko),
Teraz proszę o pomoc w sprawie mojej sylwetki, otóż na internecie przeczytałem już wiele artykułów i oglądnąłem wiele filmików, ale dalej ciężko jest mi podjąć decyzję. Co powinienem zrobić? Jak powinna wyglądać moja dieta? Moje zapotrzebowanie kaloryczne to ok. 2900 kcal. Czy deficyt 200-300 kcal, byłby w porządku i jak podejść do kwestii treningu, kontynuować dalej fbw, jaki rodzaj cardio wykonywać ?
Zmieniony przez - domer w dniu 2018-09-02 00:20:11
Obecnie moja waga to 72 kg
pomiary:
szyja 36,5
klatka 95
biceps 33
talia 81
brzuch 83
biodra 86
udo 55
łydka 37
Obecnie mam 17 lat, wzrost 182 cm, waga 72 kg, poziom tkanki tłuszczowej ok. 15 %, nie korzystam z żadnej suplementacji (planuję stosować białko),
Teraz proszę o pomoc w sprawie mojej sylwetki, otóż na internecie przeczytałem już wiele artykułów i oglądnąłem wiele filmików, ale dalej ciężko jest mi podjąć decyzję. Co powinienem zrobić? Jak powinna wyglądać moja dieta? Moje zapotrzebowanie kaloryczne to ok. 2900 kcal. Czy deficyt 200-300 kcal, byłby w porządku i jak podejść do kwestii treningu, kontynuować dalej fbw, jaki rodzaj cardio wykonywać ?
Zmieniony przez - domer w dniu 2018-09-02 00:20:11
Krzysztof Piekarz