SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Redukcjia 90 kg dieta do sprawdzenia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2106

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 286 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25727
Witam chciałbym prosić o sprawdzenie mojej diety redukcyjnej . zapotrzebowanie 3100 na utrzymanie wagi 2700 kcal po odjeciu białko 2 g tłuszcz 1g reszta wegle .
Płeć : mężczyzna
Wiek : 25
Waga : 90
Wzrost : 180
Obwód klatki :
Obwód ramienia : 40
Obwód talii : 89
Obwód uda :
Obwód łydki :
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 20%
Aktywność w ciągu dnia : praca stojaca 8 h
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia
Odżywianie :
Cel : redukcjia
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : WPC 80 ,omega 3 ,witaminy ,bcaa, d3
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : na razie wolałbym nie
Stosowane wcześniej diety : żadna








Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 286 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25727
Witam ponownie skończyłem redukcję aktualnie waga 79 kg pas 81-82 cm bf 14-15% zapotrzebowanie na utrzymanie 3100 kcal proszę o sprawdzenie diety i ewentualne korekty mówię z góry że dieta nie jest 100% czysta .suplementacja cynka kwas Ala wpc omega 3 D3+K2 witaminy i minerały .Za rybami nie przepadam ale sporadycznie wrzucę coś . Przykładowe 3 dni na których będę mniej więcej bazował







...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351402
Pomyśl o źródłach tłuszczu(i białka), które będą mniej bogate w nasycone kwasy tłuszczowe, chociaż jakaś oliwa za ten kokosowy czy porcja białego mięsa zamiast wieprzowiny, warzyw i owoców przyda się za to więcej.
Dobór makro i kaloryczności wygląda rozsądnie.


Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2018-08-15 11:53:27

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 286 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25727
ok odczasu do czasu wciepne rybke jakaś bo ogólnie nie przepadam za rybami oprócz makreli , co do tłuszczów moge jakieś orzechy dodać ??
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
endy2
ok odczasu do czasu wciepne rybke jakaś bo ogólnie nie przepadam za rybami oprócz makreli , co do tłuszczów moge jakieś orzechy dodać ??


Jak najbardziej
...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6449 Napisanych postów 79271 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774631
Możesz a nawet warto .

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 286 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25727
Witam jestem do 3miesiecy na redukcji waga poleciała z 90do 79kg ale od 3tyg złapał mnie zastój kcal trzymam aktualnie na 2400 makro 180g białka 80 tl reszta ww pytanie moje czy wskoczyć teraz na 2-3tyg na zero kcal i później dalej ciąć czy może ucicac z 200kcal i dodać trochę cardio 3x20min którego do tej pory jeszcze nie robiłem . Jeśli chodzi o kcal to nie chodzę głodny więc te 200 jeszcze mógł bym ucicac dodam że jeszcze trochę sadła mi zostało do zrzucenia z jakieś 5-7kg . Miska trzymana w 90 procentach czysto
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351402
Jak przez 3 miesiące nie robiłeś żadnej przerwy od deficytu, to najwyższa pora by wskoczyć na wyższe kcal.

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 286 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25727
Czyli wskoczyć na zero
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351402
Tak, na zero czy nawet na delikatny plus.

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 286 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25727
Jeszcze ma pytanie ile na tych kcal siedzieć 2-3tyg starczy bo nie ukrywam że zależy mi żeby do końca roku zrzucić ten balast.pozniej jak wskoczyspowrotem na 2400kcal ??
...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6449 Napisanych postów 79271 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774631
Około miesiąc.

Moderator działu Odżywianie

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niedoczynność a redukcja

Następny temat

Dieta do oceny specjalistów

electro
Polecane artykuły