Ok przedstawie wam nowy plan oraz nową dietę ktoś się może wypowie, czy tak mogę zostawić ? Po drugie mam pytanko skoro mam mało kcal, konsultowałem się z trenerem personalnym który stwierdził że 2000kcal jak dla mnie to będzie wystarczająca ilość :D
O to plan :
Trening A
Plecy:
Podciąganie na maszynie 4 serie po 12/10/8/8 powtórzeń.
Klatka:
Wyciskanie sztangi na ławce prostej 5 serii po 12/10/8/8/8 powtórzeń.
Rozpiętki na maszynie 4 serie po 15 powtórzeń.
Barki:
Wyciskanie żołnierskie 4 serie po 12 powtórzeń.
Triceps:
Pompki na poręczach 4 serie po 10-15 powtórzeń.
Biceps:
Uginanie ramion gryfem z suplimacją 3 serie po 12 powtórzeń.
Brzuch:
Allahy 5 serii po 20 powtórzeń.
Nogi:
Przysiady ze sztangą 4 serie po 10-12 powtórzeń.
Trening B
Plecy:
Przyciąganie klamry wyciągu dolnego 4 serie po 12 powtórzeń.
Klatka:
Wyciskanie hantli leżąc skos górny 4 serie po 10-12 powtórzeń.
Rozpiętki na maszynie 4 serie po 15 powtórzeń.
Barki:
Unoszenie hantli bokiem w pochyleniu 4 serie po 12 powtórzeń. (Koniecznie w pochyleniu, żeby zaangażować również tylny akton barku, który odpowiada za okrągłość barków)
Triceps:
Prostowanie rąk na wyciągu górnym 4 serie po 12-15 powtórzeń.
Biceps:
Uginanie ramion chwytem młotkowym 3 serie po 15 powtórzeń.
Brzuch:
Unoszenie nóg w zwisie 4 serie po max powtórzeń.
Nogi:
Prostowanie nóg na maszynie siedząc 4 serie po 15 powtórzeń.
Zmieniony przez - bezhejtu w dniu 2018-06-13 22:20:36