SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dawkowanie D-Ribose+Kreatyna OLIMP ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1696

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 388
Heyah

Chcialem sie dowiedziec jak dawkowac kraeatyne creapure monohydrate powder z olimpu wraz z d-ribose rowniez z olimpu.

Pozdrawiam.

I Ty bezinteresownie możesz pomagać: http://www.pajacyk.pl/ 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 616 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10880
Ja biore 4 tabs kretki i 3 r-rybozki rano i to samo po treningu

...raz na worku, raz na sztandze, walcz walcz walcz Ty walczysz ja walczę...
www.therainforestsite.com ratuj lasy tropikalne

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 388
Tylko ze ja mam to wszystko w proszku i nie wiem ile tego trzeba. Bo to co pisze na opakowaniu nie zawsze jest tak jak powinno byc (czesto przesadzone dla zwiekszenia sprzedazy)

I Ty bezinteresownie możesz pomagać: http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 616 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10880
Mam w kapsach a w proszku nie bralem wiec ciezko mi bedzie pomoc..
Ale policz sobie ile to gram wychodzi na 4 tabsy kretki i 3 rybozy i tak samo odmierz w proszku.

...raz na worku, raz na sztandze, walcz walcz walcz Ty walczysz ja walczę...
www.therainforestsite.com ratuj lasy tropikalne

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 23111 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 106556
Kreatyna
dni treningowe 5g rano lub przed treningiem i 5g po treningu
dni nie treningowe 5g rano
do kazdej porcji kreatyny ok.30g glukozy
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25516 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 110567
ryboze bierz tylko do kretki po treningu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 388
Dziekuje za pomoc. Pozdrawiam i sogi tez dam komu trzeba a w polskie serce rowniez klikne.

ByeBye

I Ty bezinteresownie możesz pomagać: http://www.pajacyk.pl/ 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

No i stalo sie-jestem chory :-( Co teraz?

Następny temat

KREA - CARBOL

electro
Polecane artykuły