Zaraz chlopaki nie wytrzymam. Moj biceps stoi juz ok 5 miechow i ani centa nie chce urosnac. Wczesniej mialem trening skladajacy sie z 14 serii i nic nie pomagalo. Postanowilem go zmienic i robilem 9 serii. Taki trening stosowalem ok 1,5 miecha i tez sie nie ruszyl. Diete trzymam ostro i tez ku.wa nic. Zaraz sie wnerwie i chyba mietka se zarzuca
. Pomozcie co jest nie tak. Albo wiem co juz jest jestem chyba z***.m genetycznym. POMOCYYYY
. Pomozcie co jest nie tak. Albo wiem co juz jest jestem chyba z***.m genetycznym. POMOCYYYY
Krzysztof Piekarz
. Juz sam nie wiem. Ale jestem wytrwaly wiec chyba bede sie musial z tym pogodzic