SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trening po wypadku. (Złamanie kręgosłupa) Jakie ćwiczenia wykonywać na początek?

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 1398

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

24

Waga

88

Wzrost

182

Cel treningowy

Strata wagi

Staż treningowy na siłowni

Brak

Uprawiane inne sporty

Brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Siłownia McFit

Dieta

Brak

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Po złamaniu kręgosłupa (8 śrub w odcinku lędźwiowym)

Zażywane suplementy

Brak

Ostatnio przerabiany plan

Brak

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3
Cześć, piszę z małym problemem. Mianowicie trzy lata temu uległem wypadkowi i złamałem kręgosłup w odcinku lędźwiowym (obecnie mam w tym odcinku 8 śrub). Od tamtego czasu przytyłem 30 kg (najbardziej na brzuchu) i chciałbym zacząć działać i schudnąć, ale także nabrać formy i wzmocnić mięśnie kręgosłupa i nie zrobić sobie przy tym krzywdy.
Od jakich ćwiczeń powinienem zacząć? Jak powinien wyglądać mój trening na siłowni? Jestem zupełnie nowy jeżeli chodzi o ten temat. Z góry dzięki za pomoc!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7061 Napisanych postów 63276 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787502
Po tak poważnej kontuzji nikt się nie podejmie doradzania w takich przypadkach. Tylko na takie pytanie może odpowiedzieć lekarz lub fizjoterapeuta.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4079 Napisanych postów 45462 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 349792
Jeśli nie lekarz to chociaż ogarnięty trener osobisty.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krew

Następny temat

Trening wytrzymałościowy

electro
Polecane artykuły