SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Straszne bóle mięśni po treningu ..

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4025

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 30
Witam , zwracam sie do was z pytaniem rada ponieważ zaj**iscie bardzo mnie bolą mięśnie po treningu na silowni , nie mogę ruszać rękami ani obracać sie bo takiego kopniaka dałem na silowni na treningi tricka z plecami . Jest juz dugi dzien po treningu i strasznie mnie te partie bola wręcz z lozka nie kot wstać ... Czy tak powinno byc ? Czy zmienić trening czy cos . Nie wiem jak wpływa ból mięśni na rozwój ich do większych . Podnoszę dosyć spore ciężary przykładowo francuzy 12x 40 kg , ściąganie linek z wyciągu Górnego 45 kg x 12 mowa tu oczywiście o pierwszych seriach bo robię ich trzy 12 - 10 - 8. Z każda seria w nie których ćwiczeniach dodaj ciężar większy .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17767 Napisanych postów 133521 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467573
Jak zaczynasz treningi dopiero to normalna sprawa że się pojawia obolałość mieśniowa dopóki organizm się nie przyzwyczai.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14705 Napisanych postów 53702 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 403242
Za mało o Tobie wiadomo. Jak długo trenujesz?

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18
Dokładnie, jak długo trenujesz? Organizm może się do tego przyzwyczaić. Jeżeli nie to polecam wizytę u specjalisty.

-To wojna?-zapytał
-Ależ nie, to nasze życie.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15
Też miewałem bóle mięśni, jednak było to tylko na początku. Jeżeli masz większy staż to polecam wizytę u specjalisty.

Chciałam się zakochać w kimś przystojniejszym, ale zakochałam się w tobie. Nic na to nie poradzę.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 91 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13475
Ból mięśni to pikuś. Mnie w kryzysowych sytuacjach pomagała maść z diklofenakiem i gorąca kąpiel. Najgorsze są zakwasy bicepsach do takiego stopnia, że stawy łokciowe możesz wyprostować tylko do kąta prostego. Sam takich nabawiłem się od samego podciągania i musiałem wziąć przepustkę w pracy, bo nie mogłem pracować zgodnie z BHP.

(...) Ktoś powiedział mi kiedyś, że za każdy kilogramowy spadek musisz być gotowy poświęcić dwa razy tyle, aby go odzyskać (...)

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szukam ciekawych książek o treningu, anatomii itp.

Następny temat

Worek treningowy do domu

electro
Polecane artykuły