SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

MC na prostych nogach- technika do oceny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1087

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Proszę o ocenę techniki mojego mc.



https://splice.gopro.com/v?id=6XkvKX



Zmieniony przez - Tsubame33 w dniu 2017-12-11 11:14:58

Zmieniony przez - Tsubame33 w dniu 2017-12-11 11:19:17
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 994 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 21862
Pozycja poczatkowa fatalna.
Pierwsze uniesienie ciezaru na okraglych plecach.
Sztanga lata jak chce.
Jak na moje oko to brak spiecia lopatek.

Sztanga od poczatku do konca ma sunac po nogach. Moga bolec piszczele, ale wtedy jakies wysokie skarpety i jazda.
Pamietaj o prostych plecach nie tylko w trakcie wykonywania cwiczenia, ale i przy unoszeniu ciezaru z podlogi.
Lopatki w retrakcji i depresji, ciagle trzymaj spiete.
I wyrzu te buty. Trampki, halowki albo na boso. Obuwie z miekka podeszwa to najgorszy wybor do ciezarow.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
xtras2001
Pozycja poczatkowa fatalna.
Pierwsze uniesienie ciezaru na okraglych plecach.
Sztanga lata jak chce.
Jak na moje oko to brak spiecia lopatek.

Sztanga od poczatku do konca ma sunac po nogach. Moga bolec piszczele, ale wtedy jakies wysokie skarpety i jazda.
Pamietaj o prostych plecach nie tylko w trakcie wykonywania cwiczenia, ale i przy unoszeniu ciezaru z podlogi.
Lopatki w retrakcji i depresji, ciagle trzymaj spiete.
I wyrzu te buty. Trampki, halowki albo na boso. Obuwie z miekka podeszwa to najgorszy wybor do ciezarow.


Początek faktycznie nienajlepszej mi wyszedł no i muszę zainwestować w trampki na siłownie, bo w domu mogę boso. Dzięki
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 994 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 21862
Popraw i wrzuc jeszcze raz wideo.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
xtras2001
Popraw i wrzuc jeszcze raz wideo.

Ok, będę wrzucać do skutku
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Przeniosłam do dzialu Ladies SFD

Tsubame33
To i ja bym poprosiła o ocenę moich przysiadów i MC

https://splice.gopro.com/v?id=VbnJJk

https://splice.gopro.com/v?id=qRNvM5




Zmieniony przez - Tsubame33 w dniu 2017-12-14 10:46:16


Zmieniony przez - Tsubame33 w dniu 2017-12-14 10:52:09
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu FBW

Następny temat

Pomoc w ułożeniu planu pod mma.

electro
Polecane artykuły