Szacuny
117
Napisanych postów
994
Wiek
40 lat
Na forum
9 lat
Przeczytanych tematów
21862
Pozycja poczatkowa fatalna.
Pierwsze uniesienie ciezaru na okraglych plecach.
Sztanga lata jak chce.
Jak na moje oko to brak spiecia lopatek.
Sztanga od poczatku do konca ma sunac po nogach. Moga bolec piszczele, ale wtedy jakies wysokie skarpety i jazda.
Pamietaj o prostych plecach nie tylko w trakcie wykonywania cwiczenia, ale i przy unoszeniu ciezaru z podlogi.
Lopatki w retrakcji i depresji, ciagle trzymaj spiete.
I wyrzu te buty. Trampki, halowki albo na boso. Obuwie z miekka podeszwa to najgorszy wybor do ciezarow.
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
xtras2001
Pozycja poczatkowa fatalna.
Pierwsze uniesienie ciezaru na okraglych plecach.
Sztanga lata jak chce.
Jak na moje oko to brak spiecia lopatek.
Sztanga od poczatku do konca ma sunac po nogach. Moga bolec piszczele, ale wtedy jakies wysokie skarpety i jazda.
Pamietaj o prostych plecach nie tylko w trakcie wykonywania cwiczenia, ale i przy unoszeniu ciezaru z podlogi.
Lopatki w retrakcji i depresji, ciagle trzymaj spiete.
I wyrzu te buty. Trampki, halowki albo na boso. Obuwie z miekka podeszwa to najgorszy wybor do ciezarow.
Początek faktycznie nienajlepszej mi wyszedł no i muszę zainwestować w trampki na siłownie, bo w domu mogę boso. Dzięki