...
Napisał(a)
POMPKI NA KOMENDĘ
1. Tomasz Surmacz
2. Tadeusz Homańczuk
Szkoły średnie powiatu głogowskiego :
1. Tomasz Dobras
2. Karol Torański
3. Kamil Koriata
NIEPEŁNOSPRAWNI:
1. Marek Strzałkowski (90kg) - 125-130-X = 82,9 pkt
2. Marcin Biernacki (82,5kg) - 70-75-80 = 53,59 pkt
3. Paweł Szubart (88,3kg) - 70-72,5-75 =48,35 pkt
KOBIETY :
1. Jolanta Anasiewicz (58,3kg) - 80-85-90-95X = 102,6pkt
2. Anna Kaczor (63,9kg) - 50-55-60-62,5 = 66,4pkt
3. Anna Mielke (54kg) - 40-45-47,5X = 54,47 pkt
4. Mirosława Lechowicz (66kg) - 40-42,5-45-47,5 = 49,27 pkt
5. Aleksandra Fabiańska (64,3kg) - 40-45-52,5X = 47,59 pkt
6. Magdalena Ambroży (50kg) - 32,5-35X-35 = 44,96 pkt
7. Sandra Wika (57,8kg) - 30-32,5-35-37,5X = 40,17 pkt
MĘŻCZYŹNI DO 74 KG
1. Marcin Dulko (73,3kg) - 172,5-182,5-187,5X
2. Krzysztof Kuraciński (68,7) - 135-140-145-150
3. Tomasz Surmacz (71,1) - 122,5-127,5-130-132,5
4. Kamil Kuriata (66,5) - 90-95-100-105X
5. Piotr Ślusarski (66,9) - 110-120-130X
6. Karol Turański (66,4) - 90-95-100-105X
DO 84KG
1. Patryk Duraj (82,2) - 180-190-195X
2. Mariusz Orłowski (82,3) - 160-165-170-172,5
3. Leszek Goździerski (83,3) - 155-162,5-167,5-170X
4. Mirosław Urbaniak (82,8) - 130-135-140-145
5. Michał Melcer (81,8) - 140-145X-145X
6. Piotr Mertens (82,9) - 140-145X-X
7. Damian Aniołek (82,2) - 130-135-142,5X
8. Adrian Czapracki (78,6) - 120-125-127,5-130
DO 94 KG
1. Marcin Kowalski (89,1) - 200-210-220
2. Zbigniew Boczar (84,1) - 160-170-177,5-185
3. Rafał Dziuron (93,3) - 160-165-170-172,5
4. Tomasz Dobras (85,8) - 110-125-132,5-140
DO 104 KG
1. Radosław Borowy (96,2) - 190-200-205-207,5
2. Piotr Runge (97,4) - 190-200-205-207,5
3. Mariusz Tatuśko (102,4) - 200-205-207,5-210X
4. Szymon Borkowski (96,2) - 180-190-200X
5. Daniel Szankowski (96,2) - 175-180-185-190X
6. Krystian Walczyk (98,1) - 170-175-180-182,5X
7. Mariusz Rufkiewicz (101,3) - 140-150-160-170
8. Tomasz Żmijewski (101,7) - 140-150-160X
DO 114 KG
1. Mariusz Kowalik (110,3) - 180-190-200X
2. Dominik Flinik (104,5) - 165-172,5-177,5-180
3. Robert Dudek (112,6) - 165-172,5-177,5-180
+114 KG
1. Arkadiusz Skrzypczak (125,9) - 210-220-230X
2. Damian Sieradzki (118,5) - 165-170-175-180X
Najlepszym zawodnikiem mistrzostw został Marcin Kowalski 141,17 pkt.
Gratulacje i zapraszamy za rok pzdr
1. Tomasz Surmacz
2. Tadeusz Homańczuk
Szkoły średnie powiatu głogowskiego :
1. Tomasz Dobras
2. Karol Torański
3. Kamil Koriata
NIEPEŁNOSPRAWNI:
1. Marek Strzałkowski (90kg) - 125-130-X = 82,9 pkt
2. Marcin Biernacki (82,5kg) - 70-75-80 = 53,59 pkt
3. Paweł Szubart (88,3kg) - 70-72,5-75 =48,35 pkt
KOBIETY :
1. Jolanta Anasiewicz (58,3kg) - 80-85-90-95X = 102,6pkt
2. Anna Kaczor (63,9kg) - 50-55-60-62,5 = 66,4pkt
3. Anna Mielke (54kg) - 40-45-47,5X = 54,47 pkt
4. Mirosława Lechowicz (66kg) - 40-42,5-45-47,5 = 49,27 pkt
5. Aleksandra Fabiańska (64,3kg) - 40-45-52,5X = 47,59 pkt
6. Magdalena Ambroży (50kg) - 32,5-35X-35 = 44,96 pkt
7. Sandra Wika (57,8kg) - 30-32,5-35-37,5X = 40,17 pkt
MĘŻCZYŹNI DO 74 KG
1. Marcin Dulko (73,3kg) - 172,5-182,5-187,5X
2. Krzysztof Kuraciński (68,7) - 135-140-145-150
3. Tomasz Surmacz (71,1) - 122,5-127,5-130-132,5
4. Kamil Kuriata (66,5) - 90-95-100-105X
5. Piotr Ślusarski (66,9) - 110-120-130X
6. Karol Turański (66,4) - 90-95-100-105X
DO 84KG
1. Patryk Duraj (82,2) - 180-190-195X
2. Mariusz Orłowski (82,3) - 160-165-170-172,5
3. Leszek Goździerski (83,3) - 155-162,5-167,5-170X
4. Mirosław Urbaniak (82,8) - 130-135-140-145
5. Michał Melcer (81,8) - 140-145X-145X
6. Piotr Mertens (82,9) - 140-145X-X
7. Damian Aniołek (82,2) - 130-135-142,5X
8. Adrian Czapracki (78,6) - 120-125-127,5-130
DO 94 KG
1. Marcin Kowalski (89,1) - 200-210-220
2. Zbigniew Boczar (84,1) - 160-170-177,5-185
3. Rafał Dziuron (93,3) - 160-165-170-172,5
4. Tomasz Dobras (85,8) - 110-125-132,5-140
DO 104 KG
1. Radosław Borowy (96,2) - 190-200-205-207,5
2. Piotr Runge (97,4) - 190-200-205-207,5
3. Mariusz Tatuśko (102,4) - 200-205-207,5-210X
4. Szymon Borkowski (96,2) - 180-190-200X
5. Daniel Szankowski (96,2) - 175-180-185-190X
6. Krystian Walczyk (98,1) - 170-175-180-182,5X
7. Mariusz Rufkiewicz (101,3) - 140-150-160-170
8. Tomasz Żmijewski (101,7) - 140-150-160X
DO 114 KG
1. Mariusz Kowalik (110,3) - 180-190-200X
2. Dominik Flinik (104,5) - 165-172,5-177,5-180
3. Robert Dudek (112,6) - 165-172,5-177,5-180
+114 KG
1. Arkadiusz Skrzypczak (125,9) - 210-220-230X
2. Damian Sieradzki (118,5) - 165-170-175-180X
Najlepszym zawodnikiem mistrzostw został Marcin Kowalski 141,17 pkt.
Gratulacje i zapraszamy za rok pzdr
...
Napisał(a)
Mogę podac wynik w pompkach na komendę wygrał zeszłoroczny triumfator robiąc w pięknym stylu 117 pompek w czasie ponad 9 min. więc dyktowane tempo było profesjonalne. Atmosferka super myślę że zawody z roku na rok sie rozkręcają .Muszę jeszcze powiedzieć słówko o pani wójt bywałem na różnych zawodach z władzami ale tak zaangażowanej osoby to nie widziałem - super !
...
Napisał(a)
Poprawka z wyników do 74kg
Kamil Kuriata 115-120-125-130X
Dziękuję za przypomnienie wyniku zwycięzcy w pompkach. Pzdr i do zobaczenia
Kamil Kuriata 115-120-125-130X
Dziękuję za przypomnienie wyniku zwycięzcy w pompkach. Pzdr i do zobaczenia
Następny temat
X Zawody Power 2017 - zaproszenie!
Polecane artykuły