SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Redukcja tkanki tłuszczowej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3134 Napisanych postów 15808 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 146709
Orzechy są częstym alergenem, więc jak najbardziej, możesz mieć uczulenie na nie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12112
Może to przypadek, ale odkąd jem orzechy w brzuchu mi się przelewa głośno, pobolewa mnie brzuch i mam napady, że muszę już w tej chwili lecieć do łazienki się załatwić ;)

I jaka jest tolerancja błędu w przypadku makro? Wiadomo, że nigdy nie osiągnę dokładnie wyznaczonej wartości. +/- 10% może być? Co sądzicie o piwie? Nie jestem uzależniony, ale piję 4-7 w tygodniu, lubię piwo, piszę recenzję piw na innym forum i nie chcę rezygnować z tej przyjemności :) Waga spada, obecnie ważę około 80kg.
...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6449 Napisanych postów 79271 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774631
Oczywiście, że możliwe. Napisz jednak jak to uczulenie się objawia?

http://potreningu.pl/articles/4094/niskie-spozycie-witaminy-b9-nasila-objawy-alergii 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3362 Napisanych postów 8469 Wiek 51 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 407869
Wyeliminuj orzechy zatem. Moim zdaniem picie regularne, w takich ilosciach ani dla zdrowia ani dla sylwetki dobre nie jest. Ale mogę się mylić

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6449 Napisanych postów 79271 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774631
Zastosuj się do wyżej wymienionych artykułów, wprowadź poprawki i wklej jeszcze raz rozpiskę. Poza tym wrzucaj wszystkie produkty jakie jadasz.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3134 Napisanych postów 15808 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 146709
Jesteś pewny, że to orzechy? Orzechy raczej dają alergie takie skórne, przynajmniej z takimi się spotkałam, często problemy z oddychaniem.
Może to inny składnik diety powoduje takie problemy ? Wrzuć zrzut 2-3 dni do wglądu.
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html

Jadłeś ostatnio coś nowego?

A...i z tymi piwami - to podpiszę się pod Deją. Dla mnie na redukcji to cheat meal.
Piwo to około 300+ kalorii zależy jakie, będąc na redukcji uszczuplamy sobie tym samym znacznie pulę kalorii, którą powinniśmy rozważnie wykorzystać.
Według mnie picie piwa nie jest przestępstwem, ale nie w takich ilościach i nie tak często.
Nie wnosi to nic do diety.
Zabiera po prostu sporo kalorii i tyle, za miesiąc zapytasz dlaczego waga nie leci...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12112
Ok, dzięki za rady. Zastosuję i dam znać.

Powiedzcie mi, kiedy mogę wyciągnąć wnioski na podstawie zmierzonych obwodów różnych części ciała? Po tygodniu? Miesiącu?


Zmieniony przez - MisterFrodo w dniu 2017-04-20 11:51:32
...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6449 Napisanych postów 79271 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774631
Możesz mierzyć co 1-2 tygodnie obwody ciała, rano na czczo i porównuj zmiany. Nie zawsze jednak będzie zmiana z tygodnia na tydzień.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12112
Chodzi mi o to, żeby wiedzieć, czy nie dostarczam za mało kalorii. Jem 2700kcal codziennie choć z obliczeń wyszło mi ponad 3000kcal. Jednak czuję się najedzony i nie odczuwam głodu :)
...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6449 Napisanych postów 79271 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774631
Obserwuj więc obwody ciała i wyciągaj z ich zmian odpowiednie wnioski. Tylko w ten sposób jesteś w stanie to określić.

Moderator działu Odżywianie

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4 posiłki dziennie plus + przekąski

Następny temat

Węglowodany przed interwałami?

Shoty
Polecane artykuły