SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

2 tygodnie na zbicie wagi

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 999

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 276
Witam wszystkich użytkowników.

Mam dokładnie 2 tygodnie na zbicie wagi z 91 do 84 i potrzebuje wszystkich możliwych porad i nie chcę czytać, że tego nie da się zrobić, bo się da nawet kosztem spadku masy mięsniowej. Przygotowuje się do startu w MMA i potrzebuję jak najszybciej zrzucić te pare kg.

Wiek: 20
Waga: 91kg
Wzrost: 185
BF: na oko 19% mierzone na wadze, na dole dodam zdjęcia każdy może ocenić mój BF
Typ budowy: endo
Trening: stójka, parter 4 razy w tygodniu, 1 w tygodniu trening siłowo wytrzymałościowy głównie na ketlach, piłkach lekarskich i własnej masie ciała przy użyciu TRX, piłek gimnastycznych, 2x w tygodniu bieganie
Suplementacja: witaminy z olimpu, BCAA, carbo bez smakowe bez dodatkowych słodzików

Co powinienem jeść, a czego nie. Czy odstawienie carbo będzie miało wpływ na spadek KG. W gre wchodzi lekkie odwodnienie w ostatnich dniach zbijania wagi. Czy odstawienie nabiału będzie sprzyjało spadkowi masy? Węgle spożywane TYLKO przed i po treningu oraz na kolacje są dobrym rozwiązaniem w tym przypadku?





Zmieniony przez - ferdek1990pl w dniu 2017-03-09 21:38:22
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1157
Węgle tylko przed treningiem.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 276
Czy wprowadzenie ciała w stan ketozy nie będzie miało wpływu na jakość i intensywność treningów?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1157
Oczywiście że będzie miało wpływ. Chcesz zrzucić kg to musisz odstawić węgle. Bez węgli nie będzie siły. Nie da się nie jeść węglowodanów i utrzymywać siły na wysokim poziomie. Chyba że vedzie to krótkotrwałe odsunięcie z diety cukrów.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 646 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 81642
w stan ketozy nie wejdziesz w 2 tyg
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 276
Czyli nie ma sensu odstawianie węgli?

Dziś po treningu 88,5kg jedziemy dalej ;)


Zmieniony przez - ferdek1990pl w dniu 2017-03-10 22:36:22
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1092 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14212
ja po odstawieniu całkowicie węgli lece z wagą jak opętany. niestety spadki siłowe mam wtedy równie szybkie
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 646 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 81642
Wejdź na lclf i waga poleci grubo tylko ze siłowe tez będzie grubo
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 276
W tym sęk, że siła będzie mi potrzebna.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny. Ktoś pomoże?

Następny temat

Szybka pompa mięśniowa, zagadka.

electro
Polecane artykuły