SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ponowne wyliczanie zapotrzebowania?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 982

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311
Siema, jestem od około 2 miesięcy na redukcji, zaczynałem z wagi 88 gdzie wyliczyłem sobie zero kaloryczne na 2467kcal od którego na potrzeby redukcji uciąłem 300kcal, teraz ważne 81,5 i tu mam pytanie czy ponownie wyliczyć w/w zero i odjąć co nie co?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3362 Napisanych postów 8469 Wiek 51 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 407869
Dalej redukujesz? Waga a razcej obwody spadają? Jeśli spada, to zostaw jak jest.

Tych kcal to i tak jest mało, a dwa, że jeśli już jakis czas redukujesz, to warto pomyśleć nad czasowym podniesieniem kaloryczności, takim restem i ewentualnie dalszym powrotem do redukcji, po tygodniu czy dwóch.


Zmieniony przez - deja vu w dniu 2016-11-22 19:13:38

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311
Obwodów niestety nie sprawdzałem, ale waga w miarę systematycznie idzie w dół. Jem około 170b 110w 120tł. i pytam ponieważ zastanawia mnie to że jeżeli waga się zmieniła to czy pierwsze wyliczenie ma dalej zastosowanie. ?

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3362 Napisanych postów 8469 Wiek 51 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 407869
Skoro nadal spada, to po co ciąć kalorie?

2100 kcal to mało, mnie się zdarza tyle jeść i to jest w okolicach mojego zera.

Ile masz wzrostu? A najlepiej wrzuć ankietę z tematów podwieszonych.

No i mierz obwody, wagę obserwuj tylko pomocniczo.


Zmieniony przez - deja vu w dniu 2016-11-22 22:01:24

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51895 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351418
Zdjęcie do porównania słabe, tak jak słabym porównaniem są cyferki na wadze.
Ogólnie jak na 2 miesiące, to efekty tak 5/10, także wrzuciłbym plan do analizy dietę i ewentualnie trening.

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311
Mam 175cm.
Moja dieta opiera się głównie na jedzeniu tego samego co dziennie w podobnych godzinach.
Pracuje w delegacji, sypiam w hotelach wiec dostęp do siłowni mam bardzo ograniczona (ćwiczę na siłowni piątek sobota niedziela oraz biegam interwały 25min we wtorek i środa) z normalna kuchnią również jest ciężko ale wożę ze sobą mini kuchenkę elektryczna itp)

"Dieta":

od poniedziałku do czwartku

kolejność chronologiczna
3x jajko na twardo
Mozzarella 125g
masło orzechowe 20g
mięso mielone wołowe 200g +olej kokosowy 5g
wędlina 100g (takiej 111kcal)
wafle ryżowe 32g
omlet(2 jajka + 30g białka +olej kokosowy 5g)
oliwa 5g
makaron spaghetti 100g

od piątku do niedzieli zmieniam mięsa na drób i świnkę, a źródła węglowodanów na ziemniaki. około 500g.
ogólnie wygląda to tak:


Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja tkanki tłuszczowej - brak efektów

Następny temat

Redukcja czy masa?

Shoty
Polecane artykuły