Witam. przez ponad rok cwiczylem hantlem + cwiczenia z wykorzystaniem masy ciala - efektow brak. zaczalem stosowac lekka diete w dni treningowe tj - ryz piers z kurczaka + surowka przed i po treningu z rana jem zazwyczaj jakis kefir maslanke ewentualnie jakas bulka do tego. efekty lekko sie polepszyly. dodam, ze nie chce isc na silownie bo nie mam na to czasu za bardzo i checi i wole cwiczyc w domu. moj plan to:
pon - barki + triceps ( ewentualnie przysiady
z przerwami bywa roznie w zaleznosci kiedy znajde chwi8le czasu
sroda - pompki
piatek - biceps i brzuch(brzuszki - nozyce)
sobota plecy + przedramie
prosilbym o jakies rady co do tych cwiczen . dodam ze mam do dyspozycji jedynie jeden hantel o wadze z tego co wiem 18 kg - zeliwny i na nim sie narazie opieram + cwiczenia z wykorzystaniem masy ciala. wydaje mi sie, ze jem niewystarczajaco + treningi to straszna amatorszczyzna. na diete + silownie tak jak mowilem nie mam za bardzo srodkow i checi zarazem. jakies rady? propozycje?
co do suplementow mialem zamiar kupic bcaa + jakies witaminy, ale nie wiem czy to ma jakis sens przy cwiczeniach w domu. waga 85 kg - 182 cm wzrostu
Zmieniony przez - kacelele w dniu 2016-11-16 16:29:49
pon - barki + triceps ( ewentualnie przysiady
z przerwami bywa roznie w zaleznosci kiedy znajde chwi8le czasu
sroda - pompki
piatek - biceps i brzuch(brzuszki - nozyce)
sobota plecy + przedramie
prosilbym o jakies rady co do tych cwiczen . dodam ze mam do dyspozycji jedynie jeden hantel o wadze z tego co wiem 18 kg - zeliwny i na nim sie narazie opieram + cwiczenia z wykorzystaniem masy ciala. wydaje mi sie, ze jem niewystarczajaco + treningi to straszna amatorszczyzna. na diete + silownie tak jak mowilem nie mam za bardzo srodkow i checi zarazem. jakies rady? propozycje?
co do suplementow mialem zamiar kupic bcaa + jakies witaminy, ale nie wiem czy to ma jakis sens przy cwiczeniach w domu. waga 85 kg - 182 cm wzrostu
Zmieniony przez - kacelele w dniu 2016-11-16 16:29:49
Krzysztof Piekarz