SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowicjusz123

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 832

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11
Witam.Nigdy nie ćwiczyłem i kompletnie nie wiem jak się za to zabrać.mam 29 lat 189wzrostu i 75kg zakupilem hantle i odrzywke bca.Czy polecił by mi ktoś jakie potrzebuje obciążenie i jakie ćwiczenia wykonywać z hantlami gdy zalezy mi najbardziej na budowie bicepsa i klatki piersiowej?. może jakieś dodatkowe suplementy zakupić ? Szczerze mówiąc najbardziej zależy mi na rozpisce ponieważ jestem szczupły.z góry dziękuję za rady i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Czytałeś chociaż tematy podwieszone?
Masz przykłady ćwiczeń, etc.
Tutaj mocno musiałbyś na diecie się skupić.
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11
Zgadzam się dieta to podstawa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Trenujesz w domu? Jeśli tak poprzeglądaj w linkach podwieszonych propozycje treningów etc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Trenujesz w domu? Jeśli tak poprzeglądaj w linkach podwieszonych propozycje treningów etc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
co do obciażenia nikt Ci nie powie, nikt nie zna Twych możliwości, jeden przyjdzie na siłownie weźmie w martwym ciągu 50 kg drugi 100 kg. Bcaa zbędne na tym etapie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11
Tak trenuje w domu codziennie około godziny hantlami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270689
jak trenujesz?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Podaj nazwy ćwiczeń, serie itd :) to, ze trenujesz godzinę to trochę mało mówi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cwiczenia na mase bez sprzetu dla kobiet

Następny temat

cwiczenia w domu - samouk

WHEY premium