Czołem, chciałbym abyście ocenili dietę którą sobie ułożyłem. By nie było że za mało kcal to z góry informuje że redukuje prawie pół roku (w wakacje posypało się). Do obiadu wjeżdżają jeszcze warzywa i trochę tłuszczu. Oliwa z rana też nie zawsze.
Wiek: 17l
Staż: 6 miesięcy
Wzrost: 172cm
Obwód brzucha: 84cm
Obwód tali: 80cm
Waga: 71kg
BF: na oko 20% [?] wg kalkulatora +/- 17%
Cel: redukcja do 15%
Trening: 3xFBW + 3x45 minut cardio
Uwagi: od dwóch tygodni używam tej diety i zero zmian na wadze / w obwodach. Żadnych cheat meali w tym okresie. :') Po prostu urodzony endo.
+ zdjęcia sylwetki
http://imgur.com/AhFuM6s
http://imgur.com/VZjTwyb
http://imgur.com/0DuLtf9
Początkowo planowałem skończyć redukcje do końca roku, ale nie mam pojęcia czy da radę tyle zejść.
Zmieniony przez - Resume323 w dniu 2016-10-19 18:29:39
Wiek: 17l
Staż: 6 miesięcy
Wzrost: 172cm
Obwód brzucha: 84cm
Obwód tali: 80cm
Waga: 71kg
BF: na oko 20% [?] wg kalkulatora +/- 17%
Cel: redukcja do 15%
Trening: 3xFBW + 3x45 minut cardio
Uwagi: od dwóch tygodni używam tej diety i zero zmian na wadze / w obwodach. Żadnych cheat meali w tym okresie. :') Po prostu urodzony endo.
+ zdjęcia sylwetki
http://imgur.com/AhFuM6s
http://imgur.com/VZjTwyb
http://imgur.com/0DuLtf9
Początkowo planowałem skończyć redukcje do końca roku, ale nie mam pojęcia czy da radę tyle zejść.
Zmieniony przez - Resume323 w dniu 2016-10-19 18:29:39
Krzysztof Piekarz

Chociqżby dlatego, jest kiepskim żródłęm białka, więcej w nim węgli w postaci laktozy, ja nie mówie, że jest bee...mówię, że warto ograniczyć do minimum (a zastapić je bardziej wartościowymi składnikami)