1.szynka wieprzowa/karkowka wieprzowa/ryby to mam w tym posilku z majonezem. Majonez i oliwe w tym posilku wyrzuce dokladajac smalcu i orzeszkow/oleju kokosowego/lnianego. Bardziej mi chodzilo o to, czy wegle w takich porach w takich proporcjach "moga byc" i
2.Czy robic np soboty na ladowanie glikogenu (wlasnie nie wiem czy na high facie masowym sie go laduje i jak to ma wygladac"
2.Czy robic np soboty na ladowanie glikogenu (wlasnie nie wiem czy na high facie masowym sie go laduje i jak to ma wygladac"