SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kiedy wegly przy high facie masowym?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1078 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53527
1.szynka wieprzowa/karkowka wieprzowa/ryby to mam w tym posilku z majonezem. Majonez i oliwe w tym posilku wyrzuce dokladajac smalcu i orzeszkow/oleju kokosowego/lnianego. Bardziej mi chodzilo o to, czy wegle w takich porach w takich proporcjach "moga byc" i

2.Czy robic np soboty na ladowanie glikogenu (wlasnie nie wiem czy na high facie masowym sie go laduje i jak to ma wygladac"
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4357 Napisanych postów 10989 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 552700
Węgle mogą być zasadniczo o każdej porze dnia, nie zmieni to jednak faktu iż najlepiej byłoby wrzucić je bezpośrednio po treningu lub przed snem. Piszesz, że na HF chodzi się głodnym? Wrzuć na śniadanie jajka na boczku/smalcu, w pracy popraw tłustą karkówką i przestaniesz chodzić głodny. Jeśli chcesz mieć energię z rana musisz jej dostarczyć.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1078 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53527
Keidys bylem na HF powiem Ci ze jajka na boczku smalcu byly to mnie mdlilo jak cholera przy sniadaniu ;/
W pracy zapycham sie praktycznie odpowiednio na 2-3h ta tlusta szynka wieprzowa

Najgorzej to tylko o14 jest, dwie godziny przed treningiem, NIE WIEM co tam wrzucic ?zeby sie nasycic i nie biegac glodnym (musi to byc szybka przekaska bo nei moge w pracy zjesc sobie o teoj godzinie czegos co dluzej trwa) Np ziemniaczek caly z jajkiem?;d
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4357 Napisanych postów 10989 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 552700
Wykombinuj sobie gofry na mące z kokosa (zmielone wiórki kokosowe najlepsze). Zapchasz się, a MCT da Ci sporą dawkę enegrii na trening. Możesz je sobie wcześniej w domu przygotować i w pracy wciagać na zimno.
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1078 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53527
O te gofry to super sprawa, ale wypadaloby gofrownice kupic =/
Jeszcze jakies takei patenty znasz?

Mct- czy ja wiem czy akurat ten olej jest mi potrzebny, mam ogolnie silce caly dzien, MCT sie niby szybciutko wchlania wiec moglbym go przed treningiem tak z 10g-20g np uzywac hmm
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja- początkująca

Następny temat

Dieta do oceny

Shoty
Polecane artykuły