Witam!
Panowie mam pytanie mam jakieś 250 g kreatyny jednak poprzednie 250 z jadłem jakiś rok temu. Przechowywałem ja dość szczelnie zamkniętą i nie porobiły grudki wyglada ze jest ok proszek jak jest tak był. Jednak czy na jej termin nie wpływają jakieś inne czynniki czy po roku nie straciła swoich włąściwości?
Panowie mam pytanie mam jakieś 250 g kreatyny jednak poprzednie 250 z jadłem jakiś rok temu. Przechowywałem ja dość szczelnie zamkniętą i nie porobiły grudki wyglada ze jest ok proszek jak jest tak był. Jednak czy na jej termin nie wpływają jakieś inne czynniki czy po roku nie straciła swoich włąściwości?
4HERO
Krzysztof Piekarz
