Szacuny
1
Napisanych postów
390
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
2054
1) jak to brać lepiej- doustnie czy rozrabiać z wodą? Bo zauważyłem że jak się rozrabia z wodą to kreatyna się nie rozpuszcza w całośći w wodzie i trochę towaru się traci. Czy można tak: najpierw glukozę doustnie a potem kreatynę też doustnie?
2)Jaka jest wagowość względem łyżki od kawy?(ile łyżek to ile gram?)
Szacuny
4
Napisanych postów
306
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
2733
jak dostales dekstroze gratis to musiales brac kretke w proszku to powinna tam byc 5 gramowa miarka - w opakowaniu kretki, jak nie ma na wieszku to pogrzeb czyms w opakowaniu bo moze byc na dnie przykryta warstwa kretki
Szacuny
1
Napisanych postów
390
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
2054
Aha dzięki. I jeszcze mam jedno pytanie- czy kreatynę należy rozpuszczać w wodzie razem z dekstrozą czy trzeba do dwóch osobnych szklanek. I czy można kreatynę i dekstrozę rozpuszczać w soku owocowym(pomarańczowym, jabłkowym)
Szacuny
9
Napisanych postów
444
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
7322
Moim zdaniemj nalezy własnie rozpuszczać w jednej szklance i kreatyne i dextroze. Z resztą wyzej jest odpowiedz juz na to pytanie (patrz na moj wcześniejszy post) mozesz z skokiem ale najlepiej gronowym.