SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kreatyna z Treca + Dextroza z Treca.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2012

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 390 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2054
Witam! Kupiłem dzisiaj produkty zawarte w temacie (dekstroza była gratis). Jak brać Dekstrozę?

2)Aktualnie przyjmuję leki typu: Alertec, CetAlergin(wiosna zaatakowała). Czy mogę brać kreatynę z tymi lekam?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 390 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2054
Odświeżam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 444 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7322
Nie wiem jak z tymi lekami ale dekstroze tak jak glukoze do kreatyny 30-50g

"The future is built day by day"

Czytelnik w dziale suplementacja :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 390 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2054
1) jak to brać lepiej- doustnie czy rozrabiać z wodą? Bo zauważyłem że jak się rozrabia z wodą to kreatyna się nie rozpuszcza w całośći w wodzie i trochę towaru się traci. Czy można tak: najpierw glukozę doustnie a potem kreatynę też doustnie?

2)Jaka jest wagowość względem łyżki od kawy?(ile łyżek to ile gram?)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 444 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7322
Ja mieszam wszystko w jednej szklance glukoze i kreatyne na raz ( w twoim przypadku dekstroze) 1 płaska do kawy to bedzie ok 5g

"The future is built day by day"

Czytelnik w dziale suplementacja :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 306 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2733
jak dostales dekstroze gratis to musiales brac kretke w proszku to powinna tam byc 5 gramowa miarka - w opakowaniu kretki, jak nie ma na wieszku to pogrzeb czyms w opakowaniu bo moze byc na dnie przykryta warstwa kretki
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 444 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7322
Własnie zapomniałem jesli to z tre.a to musi być miarka

"The future is built day by day"

Czytelnik w dziale suplementacja :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 390 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2054
A tą porcję z dekstrozą to brać zawsze czy tylko w dni treningowe?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 306 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2733
zawsze
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 390 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2054
Aha dzięki. I jeszcze mam jedno pytanie- czy kreatynę należy rozpuszczać w wodzie razem z dekstrozą czy trzeba do dwóch osobnych szklanek. I czy można kreatynę i dekstrozę rozpuszczać w soku owocowym(pomarańczowym, jabłkowym)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 444 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7322
Moim zdaniemj nalezy własnie rozpuszczać w jednej szklance i kreatyne i dextroze. Z resztą wyzej jest odpowiedz juz na to pytanie (patrz na moj wcześniejszy post) mozesz z skokiem ale najlepiej gronowym.

"The future is built day by day"

Czytelnik w dziale suplementacja :)

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1-2g kreatyny??? (raport Hi-teca) probowal ktos?

Następny temat

Basso zamiast ovopolu

Shoty
Polecane artykuły