SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

GH Balance i HYDROXYCUT HARDCORE ELITE

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Trening dla zaawansowanych.
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 63
Siema, mam pytanek kilka, czy mozna brac jednoczesnie gh balance i hydroxycut hardcore elite ? Pracuje fizycznie po 12-14 h dzwigajac kartony w wadze 100-200 kg na dwie osoby czyli wychodzi na osobe 50-100, nie chodze na silownie, ponieważ jestem za granica, wiec pytanie, czy ten spalacz hydroxycut w ogole nada sie? Czy znacie jakis dosc mocny, gdzie przy sporym wysilku mozna sie nameczyc oraz upocic.
Druga sprawa, jaki znacie najsilniejszy spalacz i czy mozna go dostac legalnie?
Trzecia sprawa, czy bez chodzenia na silownie samo dzwiganie oraz pompki i brzuszki wystarcza aby zbudować miesien i zgubic tluszcz? Waga 88-90 kg wacha sie miedzy tym przy wzroscie 179cm wieku 19 lat.
Prosze o normalne wypowiedzi a nie rusz sie na silownie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
o gh balance poczytasz tutaj
https://www.sfd.pl/_CUD_SUPLEMENTY_men_solution,_somatodrol,_probolan,_metadrol,_acai_berry,_methoxy_i_inne.-t1055384.html

Samo dzwiganie pompki i brzyszki nie dadzą wiele, wiele osób pracuje fizycznie i nie wygląda super, tu musi być ukierunkowany trening, obejmujacy całe ciało, odpowiednia dieta.
Na raz nie zgubisz tłuszczu i nie zbudujesz mięśni.
Spalacz taki soboe hardcore ma tylko w nazwie ale na pierwszy kontakt czemu nie, nikt nie poleci Ci supli z górnej półki jak nie masz obycia z normalnymi produktami, w sumie ktoś moze napisać ale to będzie strzał w kolano.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 63
A po wybraniu hydroxycut polecaja mi znajomi Trizer, warto?
...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 63
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Taak, taak
Kolejny ciekawie zbudowany post
Pitu pitu o jednym, a tak niby naturalnie wzmianka o tym gównie na "t"
Człowieku z tej krakowskiej firmy - idź robić tą smyraną reklamę gdzie indziej
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
Nie warto.

Kilka opinii z internetu a nie pierwszych reklamowanych linków

żona kupiła zmylona setkami spreparowanych pozytywnych opinii na temat tego całego T*****a i srogo się rozczarowała, kompletny brak działania i efektów, w sumie mi jej nie żal skoro nie pytała o poradę

Napiszę tu ,ponieważ gdziekolwiek napiszę pytania czy uwagi odnoście produktu , zaraz wszystko znika z prędkoscią światła. Głupio mi , ze tak sie dałam omamic kilkoma sponsorowanymi artykułami i wywaliłam kase w błoto. zaczęłam sprawdzac co i jak z T*****em dopiero po zamówieniu. Fimiku na yt nie mozna komentowac, producent nie odpowiada na pytania. co śmieszniejsze, zostałam zbanowana za zaśmiecanie pomimo tego, że podpisuje sie imieniemi nazwiskiem, podaję rzeczowo fakty, chcę odpowiedzi na pytania , na które nie uzyskałam odpowiedzi. Na FS same ochy i achy pod adresem T*****a, ale przeciez to ten sam koleś jest twórcą serwisu prezesem F******. czuję sie mocno nabita w butelke.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 63
Czyli tamtego raczej nie polecacie?
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
nie polecamy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243116
zdecydowanie mozna wybrac bardziej efektowne srodki
jednak przydaloby sie bys uzupelniel ankiete z info o sobie, bysmy mieli jak cos zaproponowac
https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html 

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie Bcaa X od sciteca

Następny temat

Czy po kreatynie spada masa?

electro
Polecane artykuły