SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Tłuszcz który nie chce zejść.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1611

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

17

Płeć

Mężczyzna

Cel

Redukcja ud i pośladków

Waga

73

Wzrost

176

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 696
Przejdę od razu do sedna - mimo długiej redukcji (z przerwami) i zejściu z 90 na 73kg moje biodra stoją w miejscu. Nie wiem czy w ogóle zszedł mi z nich jakikolwiek centymetr, ale wyglądają typowo damsko - 96cm w pośladach przy 1.76 wzrostu. Jak na to zaradzić? Przy dalszej redukcji wszystko zejdzie? Dodam, że mam jeszcze sporo tłuszczu do wypalenia, nie tylko na pośladach czy udach, ale też na "boczkach" i dole brzucha (budowa gruszki). Fakt, że mam genetycznie szerokie biodra, ale pośladki są typowo otłuszczone (miękkie, rozlazłe). Mimo to wykonywać ćwiczenia na uda/ pośladki, jeżeli chce je "wypalić" ? Mówię tu o siadach etc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
przede wszystkim jaką diete posiadasz? Bo tu od tego wszystko zależy :)
Ja bym dołożył bieganie, i ewentualnie te ćwiczenia na dupsko (ale nie wiem, czy mają jakiś sens)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4574 Napisanych postów 36071 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 264264
nie napisałeś nic o swojej diecie, wklej zrzut jadlospisu - to raz

dwa - trening? też nic nie napisałes, czy wogóle jest a jesli tak to jaki. Bo np samo bieganie to marna redukcja, a podstawą do estetycznego palenia fatu jest trening siłowy.

Dobrze by było gdybyś też wrzucił fote sylwetki


Zmieniony przez - K_PS w dniu 2016-07-06 09:31:09

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 696
Diete wstawiłem.

Trening: 3x FBW tygodniowo (z kolejnością: siady, martwy, wiosłowanie na najszersze, płaska, ohp, biceps hantlami, francuzy, łydki), do tego krótkie interwały (bieżnia, jakieś 15 minut) po treningu. W dni nietreningowe mam w planach robić ABS-y oraz ćwiczenia czysto modelujące uda/ poślady.

Zdjęcie sylwetki moge wrzucić później na wieczór, ale nie wiem czy jest sens.

Teraz ktoś da jakieś rady a propos głównego tematu?





Zmieniony przez - Escollay w dniu 2016-07-06 09:55:20
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3636 Napisanych postów 31015 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 294323
Tłuszcz spada z cąłego ciała, ćwiczenie miejsc otłuszczonych nie ma sensu

Dieta całkiem ok, choć mało kcal który to tydzień redukcji ?
Nieco za dużo białka wg mnie
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
odetnij o 200 kcal i zobacz czy będą efekty. Jw napisał @ K_PS siłowy i cardio myślę że by się sprawdziły ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 696
woojti
odetnij o 200 kcal i zobacz czy będą efekty. Jw napisał @ K_PS siłowy i cardio myślę że by się sprawdziły ;)


Nie ma potrzeby obcinać wg mnie, waga na 2300 mi leci, tygodniowo jakoś 0.8 spada, tydzień temu zszedłem z 2400 na te 2300.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 696
popuri
Tłuszcz spada z cąłego ciała, ćwiczenie miejsc otłuszczonych nie ma sensu

Dieta całkiem ok, choć mało kcal który to tydzień redukcji ?
Nieco za dużo białka wg mnie


Wolny metabolizm, stąd mało kcal ;) Tydzień redukcji - nie wiem czy jest sens mówić, bo ostatnie 2 miesiące przed wakacjami odpuściłem sobie redukcje i treningi przez zapier*ol w szkole, troche się wtedy podlałem (3kg do przodu). Teraz na redukcje wszedłem od razu na 2300, na wyższych waga słabo leci (0,5kg albo mniej).
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3636 Napisanych postów 31015 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 294323
ale waga nie jest wyznacznikiem... tylko obwody jeśli idzie za szybko, to lepiej zwolnić bo być może to są mięśnie jeśli podaż jest za mała, a potem nie ma z czego ciąć

Jeśli metabolizm wolny trzeba go nakręcić to klucz do redukcji :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę - przykładowa dieta

Następny temat

Witam serdecznie, czy jest to dobra dieta?

electro
Polecane artykuły