SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

kontuzja, co radzicie?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1451

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 384 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3791


sprawa jest nieco przestarzala, ale moze cos sie da z tym zrobic, no wiec ok stycznia niefortunnie uderzylem w opone paluchem, a dokladniej widac to na rysunku, bylem u chirurga zrobione mialem RTG, no i niby nie ma wiekszego urazu, nic zlamanego, lek. powiedzial ze to narasta jakas tkanka laczna, lub cos takiego - przepisal zel traumon(chyba tak sie nazywa), wcierac co 3h, mialo pomoc, no ale jakos ne pomaga, moze znacie jakies metody na zmniejszanie takiej dolegliwosci?

A czy ty też efektywnie wykorzystujesz swoja dodatkową masę mięśniową?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1068 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7751
to do dzialu "porady medyczne"
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 46 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17763
Jest sposob. Ale oczywiscie lekarze nigdy nie chca o tym pamietac. Takimi sprawami zajmuje sie masaz klasyczny. Tutaj moglyby byc wskazane rozcierania prawdopodobnie (nie wiem co to za zmiana). Mozna bardzo skutecznie pozbywac sie roznych guzkow i narosli. Nawet trzeba prosic o skierowanie do masazysty (moze bedzie za darmo)- a jesli nie to samemu do masazysty- to bedzie grosze kosztowac za wizyte. Tylko trzeba kilkanascie razy chodzic.

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 384 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3791
dzieki, popytam sie z tymi masazami, jezeli cos jeszcze mozecie poradzic to dzieki i sorki ze nie w dziale porady medyczne(przeoczylem go).
jezeli moderatorzy moga to niech przeniosa moj post lub go sam umieszcze tam -dzieki.

A czy ty też efektywnie wykorzystujesz swoja dodatkową masę mięśniową?

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 384 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3791
niemoge przeniesc tematu do 'porad medycznych' ani wyslac odpowiedzi poniewaz nie jestem abonetem;/ czyli to musi zostac tutaj ;-(

A czy ty też efektywnie wykorzystujesz swoja dodatkową masę mięśniową?

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1744 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3347
nie bić opon! - pierwsza rada

coś na wzmocnienie i odbudowanie stawów, np: glukozamina.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 384 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3791
glukozamine, biore, spokojna głowa;]

A czy ty też efektywnie wykorzystujesz swoja dodatkową masę mięśniową?

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1744 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3347
pamietaj, że kuracja trwa do 6 tygodni.

Ja też biorę glukozaminę.
...
Napisał(a)
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 44 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 15055
dalacz do tego jescze jakis lek przeciwzapalny i na razie nie nadwyrezaj dloni.

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co myslicie o tym planie?

Następny temat

co to za trening i na co

electro
Polecane artykuły