SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Wzrost a Wiek

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 37900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Widze że tu ostra dyskusja
Więdz tak:
-Jeśli ktoś ma dane że urośnie to urośnie,jeżeli nie to niestety ale trudno..
Ja mam prawie 17 lat-wzrostu 190cm a waga 85kg.

Dawniej grałem przez jakiś czas w kosza,przez 2 sezony nawet w klubiePotem to tylko osiedlowa amatorka przeciwko kolesiom z innych osiedli.
Nie gram już z 1,5 roku-kontuzje wyeliminowały moja dalszą kariere

Także panowie nie załamywać sie,rośnie sie do 21 roku także macie jeszcze czas
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Siemka ja mam 185 wzrostu i waze 70 kg mam 18lat
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3104
Nigdy nie spotkałem się z taką tabelą, ale kiedyś czytałem informację o tym, że w 2001 r. średni wzrost poborowego w Polsce (czyli rocznikowo 19-latka) wynosił 178 cm. - był chyba artykuł o tym w "Polityce". Oznaczało to postęp w porównaniu do roku bodajże 1985 o 2,5 cm.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
mam 15 lat i 165cm wzrostu i chcialem wiedziec czy jush moge zaczac trenowac i czy to nie zahamuje wzrostu???
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 503 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7137
jeżeli nic wcześniej nie ćwiczyłeś to proponowałbym Ci trening domatora autorstwa Michała Sulewskiego :) http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm
To ci powinno na razie wystarczyć a jeżeli chcesz tak bardzo iść na siłownie to pamiętaj żeby nie robić ćwiczen ze zbyt dużym obciążeniem
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki!!!! ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2799
tLs-proste rozwiązanie
jeśli nie chcesz juz rosnac zacznij ostro pic i jarac wtedy przestaniesz:]

Bo nie ważne kto i ile, szacunek dla każdego zawodnika, co podejmnie walkę.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Sok_ heh nie pomyslalem o tym ;]
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jezeli nie chcesz rosnac to zacznij pakowac na barki!!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 503 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7137
a niby dlaczego pakowanie na barki hamuje wzrost ??
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odnosnie cwiczen na grzbiet

Następny temat

może to dla was juz nudne....

electro
Polecane artykuły