Widze że tu ostra dyskusja
Więdz tak:
-Jeśli ktoś ma dane że urośnie to urośnie,jeżeli nie to niestety ale trudno..
Ja mam prawie 17 lat-wzrostu 190cm a waga 85kg.
Dawniej grałem przez jakiś czas w kosza,przez 2 sezony nawet w klubie
Potem to tylko osiedlowa amatorka przeciwko kolesiom z innych osiedli.
Nie gram już z 1,5 roku-kontuzje wyeliminowały moja dalszą kariere
Także panowie nie załamywać sie,rośnie sie do 21 roku także macie jeszcze czas
Więdz tak:
-Jeśli ktoś ma dane że urośnie to urośnie,jeżeli nie to niestety ale trudno..
Ja mam prawie 17 lat-wzrostu 190cm a waga 85kg.
Dawniej grałem przez jakiś czas w kosza,przez 2 sezony nawet w klubie
Potem to tylko osiedlowa amatorka przeciwko kolesiom z innych osiedli.
Nie gram już z 1,5 roku-kontuzje wyeliminowały moja dalszą kariere
Także panowie nie załamywać sie,rośnie sie do 21 roku także macie jeszcze czas

wtedy przestaniesz:]