SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wiek 19 lat staż 3 lata wzrost 180 waga 80 brak progresu w rozbudowie masy.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3460

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 41
Na początku powiem że proszę o wypowiedzi osoby które wiedzą o co w tym sporcie chodzi. Sam ćwiczę już trzy lata i sporo się już naczytałem wszystkiego dlatego proszę o wypowiedzi ludzi bogatych we własne doświadczenie. Więc jest tak staram się maksymalnie rozwinąć mase tak do 100 kg bez KOKSOW gdyż jest to dla mnie dziecinada. Wiek 19 Wzrost 180 waga 80 staż 3 lata. Dieta masowa nadmiar kcal stosowałem już kilka razy kreatyne (monohydrat) białka gainery carbo wszystko z olimpa. Chodzi mi o to że nie ma progresu. Dodam jeszcze że nie mam najmniejszych problemów z rzeźbą praktycznie nie umiem zgrubnąć jeżeli tyko to przypakować dlatego to tak długo trwa. (łapa 36 nadgarstek 17 klata 107 łydka 39) Dobrze rozwinięta klata 100 było brane 50 pompek do ziemi na raz) Proszę o wypowiedź na temat tego jakie odżywki byście polecali na mase. No i trening ogólny na wszystko 3 razy w tygodniu po 45min. No i jak rozwinąć barki i plecy gdyż jest to moim odwiecznym mankamentem. Proszę o rady.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
jak wygląda dieta i rozkład makroskładników?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 41
no staram się układać dietę pod masę. Nie licze ile węgli białka czy tłuszczów na kg masy ciała. Staram sie jeść po prostu kiedy moge i ile moge ale rzeczy wartościowych ( kurczak z ryżem, makaron, jogurciki, szynki,)no czasami jakaś cola hamburger czy pizza sie natrafi no i co dziennie o 20:00 2 porcje geinera (geineratora i top massu z olimpa) dodam jeszcze że wiem o ty jakie powinny być proporcje mikroskładników na kg masy ciała bo jak już wcześniej zaznaczyłem sporo sie już naczytałem o wszystkim z innych topiców a swojego założyłem gdyż problem może siedzieć u mnie a wiadomo każdy jest inny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
nie ma progresu = nie ma wystarczającej ilosci kcal
jak nie policzysz to się nie dowiesz
gainera pij po treningu, a nie na kolacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 41
a mam tak jeszcze pytanie z innej beczki mianowicie gdyby już była dobra dieta to jakie byś polecał odżywki na mase no i w szczególności zależy mi żeby rozwinąć mięśnie rąk( bic tric) klatki piersiowej (górna część) no i ramion ( no nabrać szerokości)i czy trzykrotny trening ogólny na wszystkie te partie w tygodniu będzie odpowiedni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 41
no i jeszcze dodam że przy mojej masie nie ćwiczę nóg tylko górę (barki, ręce, klatke i troszę plecki ale na wolnych ciężarach nie ćwiczę na maszynach) gdyż zależy mi na szerokości w barkach względem dosyć szczupłego tułowia czy może to być przyczyną że organizm może sie bronić od nieproporcjonalności sylwetki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
komicznie to wygląda: nabita góra, a nóżki jak patyki, ledwo to niosą, tyle ode mnie w temacie treningu

odzywki w zaleznosci od brakow: brak bialka - kup odzywke bialkową, brak kcal kup bialko, a wgle dostarcz z owsianych itp, ewentualnie gainer, mzoesz jakąs pojedynczą forme kreatyny wrzucic, ale o to wszystko pytaj w diale suplementy, tam Ci chłopaki ze wszystkim dokąldniej pomogą

z prozdrowotnych: omega3, witaminy, ewentualnie jakie minerały solo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie dziwie się że masa słabo idzie skoro nie ćwiczysz nóg.
Jeśli bierzesz się za trening to czemu chcesz ćwiczyć tylko połowę ciała?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
bic jest najważniejszy
a ćwiczenie nuk jest dla lamusów.....

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 41
nie ćwiczę nóg bo kiedyś grałem 6 lat w piłke nożną i praktycznie ćwiczone były tylko nogi. Teraz chce ostro od trzech lat przypakować barki klate i ręce. już jest dobrze efekty są widoczne nawet dla osób które mnie nie znają jednak 35, 36 w łapie bez pompy to żadna reawelacja. Bez przesady znowu nie wyglądam jak kosmita rozrośnięty w barach a nogi jak patyczki. Zależy mi na łapie tak 40 42 cm ale jest to w moim przypadku 42 mięśnia a nie tłuszczu gdyż moja budowa i przemiana nie pozwala mi na razie na tłuszcz. Czy lepiej trenować każdą partie osobno czy 3 razy ogólny trening (zresztą wydaje mi się że po ogólnym dobrym treningu jest duża pompa w mięśniach na których mi zależy dlatego trening partiowy jest dla mnie bez sensu z tego powodu że może go być po prostu za mało)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 41
problem może leżeć w tym że żadko zmieniem ćwiczenia lub coś jest z dietą nie dobrze ale już nie mam siły czytać to wszystko gdyż kur... wszystko to już wiem. normalnie ręce opadają bo wiem ile mnie to wyrzeczeń i potu kosztuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Owoce na redukcji,

Następny temat

Dieta na mase do oceny.

Wiecej