Hej, czy mogłabym prosić aby ktos sprawdził czy moja dieta redukcyjna, ktora sobie sama rozpisałam wg obliczeń makro jest ok? Dziś skorzystałam z wagi na siłowni i według wyników powinnam jesc mniej kalorii niż mam rozpisane (zdjecie wyników w załączniku) Dodam, ze ćwiczę 4 razy w tygodniu dość intensywnie od 4/5mies, od 3 tygodni nowy trening podzielony na każda partie ciała, po każdym treningu cardio na bieżni 6km/12% nachylenia przez 30min.
1 posiłek
50g płatków owsianych górskich
3lyzki jogurtu naturalnego 1-3% tłuszczu
1 banan lub inne owoce zachowane w gramaturze banana
Kawa z mlekiem
+witamina c
2 (po 3h od pierwszego i tak kazdy kolejny)
2xwafle ryżowe
15g masła orzechowego
Serek wiejski 200g
3(przed treningowy)
150g piersi z kurczaka
200g warzyw
50g ryż brązowy/kasza gryczana/makaron razowy
4(bezpośrednio po treningu)
30g białka
5(po 1,5/2h od treningu)
100g pierś
200g warzyw
50g ryż/kasza/makaron
Dodam, ze jesli uda mi sie czasami byc w domu koło 19 i zjem 5 posiłek to 2h przed snem jem 100g twarogu chudego i 15g masła orzechowego

1 posiłek
50g płatków owsianych górskich
3lyzki jogurtu naturalnego 1-3% tłuszczu
1 banan lub inne owoce zachowane w gramaturze banana
Kawa z mlekiem
+witamina c
2 (po 3h od pierwszego i tak kazdy kolejny)
2xwafle ryżowe
15g masła orzechowego
Serek wiejski 200g
3(przed treningowy)
150g piersi z kurczaka
200g warzyw
50g ryż brązowy/kasza gryczana/makaron razowy
4(bezpośrednio po treningu)
30g białka
5(po 1,5/2h od treningu)
100g pierś
200g warzyw
50g ryż/kasza/makaron
Dodam, ze jesli uda mi sie czasami byc w domu koło 19 i zjem 5 posiłek to 2h przed snem jem 100g twarogu chudego i 15g masła orzechowego

Krzysztof Piekarz
