SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trening na brzuch. (Ocena,Porada)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 730

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 297
Witam
Na początek coś o mnie: 165 cm, 56-57 kilo, od stycznia 3 razy w tygodniu trening aerobowy (-7 kg).
Chciałem zrobić plan który wzmocni mi mięśni, szczególnie dolne i boczne partie mięśni.
Ów plan:
1.Leg raised circles x20
2.Rowerek 30 sekund
3.Nożyce pion/poziom 2x30
4.Side bridges 2x30
5. Legs powe r(świeca) x15
6. Leżenie na łokciach 30 sekund
7. Unoszenie kolan leżąc x 20
8. Skręty tułowia leżąc
9. Pompki x15
Ów zestaw chciałbym zacząć od 3 takich powtórzeń też 3 dni w tygodnia, planuje też dodać do tego bieg jeśli pogoda oraz czas pozwoli.
Proszę o jakieś rady, ocenę i czy wgl ma on sen.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63262 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787447
Nie jest Ci potrzebne aż tyle ćwiczeń w ramach jednego treningu. 3 ćwiczenia każde skoncentrowane na innym rejonie brzucha wystarczy w zupełności
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 351 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2487
JW, plan przeładowany.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 297
Zatem co zostawić?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 351 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2487
Ja bym zostawił unoszenie nóg w zwisie, spięcia brzucha i coś na skosy.
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63262 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787447
Daj sobie plank, side plank i unoszenie nóg z rotacją bioder. Więcej Ci na brzuch nie trzeba. Wszystkiego po 3 serie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 297
A jak z ilością powtórzeń/sekund?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 1557 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24901
A ja brzuch ładuje dość mocno i efekty są.
bazowałbym na 3 cwiczenia na miesien prosty brzucha i 2-3 na skosy w 3 seriach wszystkie zakres 12-8.

Bardzo fajne cwiczenia mozesz wybróbowac:
Dragon Flagi
Swing to front lever
Wycieraczki
Crunch'y
Pełne młynki w zwisie na drazku (Obroty 360 stopni nogami)
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63262 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787447
Planki daj sobie po 3 serie z maks czasem a unoszenie 3 serie po 15 powtórzeń powinny w zupełności wystarczyć. Plus oczywiście jeśli trenujesz siłowo to podstawowe ćwiczenia w planie.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z przysiadami

Następny temat

klatka piersowia

electro
Polecane artykuły