Witam
Na początek coś o mnie: 165 cm, 56-57 kilo, od stycznia 3 razy w tygodniu trening aerobowy (-7 kg).
Chciałem zrobić plan który wzmocni mi mięśni, szczególnie dolne i boczne partie mięśni.
Ów plan:
1.Leg raised circles x20
2.Rowerek 30 sekund
3.Nożyce pion/poziom 2x30
4.Side bridges 2x30
5. Legs powe r(świeca) x15
6. Leżenie na łokciach 30 sekund
7. Unoszenie kolan leżąc x 20
8. Skręty tułowia leżąc
9. Pompki x15
Ów zestaw chciałbym zacząć od 3 takich powtórzeń też 3 dni w tygodnia, planuje też dodać do tego bieg jeśli pogoda oraz czas pozwoli.
Proszę o jakieś rady, ocenę i czy wgl ma on sen.
Na początek coś o mnie: 165 cm, 56-57 kilo, od stycznia 3 razy w tygodniu trening aerobowy (-7 kg).
Chciałem zrobić plan który wzmocni mi mięśni, szczególnie dolne i boczne partie mięśni.
Ów plan:
1.Leg raised circles x20
2.Rowerek 30 sekund
3.Nożyce pion/poziom 2x30
4.Side bridges 2x30
5. Legs powe r(świeca) x15
6. Leżenie na łokciach 30 sekund
7. Unoszenie kolan leżąc x 20
8. Skręty tułowia leżąc
9. Pompki x15
Ów zestaw chciałbym zacząć od 3 takich powtórzeń też 3 dni w tygodnia, planuje też dodać do tego bieg jeśli pogoda oraz czas pozwoli.
Proszę o jakieś rady, ocenę i czy wgl ma on sen.
Krzysztof Piekarz