Witam wszystkich. Mam Diete do sprawdzenia. Doswiadczenie z silownia mam juz 7 lat. Nigdy nie ukladalem diety z kalkulatorem itd, dlatego stad moje obawy, Chce zrobic mase do okolo 90 kg ,( wczesniej wazylem 86 kg ale ostatnio problemy z jelitami spowodowaly ze teraz stanalem na 82 kg . Daje swoja diete do oceny. Wczesniej generalnie jadlem tak samo ale nie liczylem tego, uzywalem tylko wagi do makaronu itd.Ale wkoncu trzeba bylo wziac to na powaznie, bo bez tego nie ma opcji zeby przytyc. Wiadomo dieta nie za specjalna ale na ta chwile wystarczy, ciagle sie ucze jak dodawac posilki itd. Tutaj pare informacji o mnie A i jezeli chodzi o tego omleta to po prostu, rano robie jednego wielkiego na patelni, z 4 bialek jaj itd, i po prostu polowe mam na 1 posilek a druga polowe na 2 posilek.
Wiek : 24
Waga : 82
Wzrost : 189
Jezeli chodzi o aktywnosc to wiadomo jak najwieksza bo ekto ;) Mam jeszcze pytanie przy takiej diecie , co ile powinienem sprawdzac wage? Mam nadzieje ze moj post zostanie pozytywnie rozpatrzony, pozdrawiam wszystkich
Zmieniony przez - pedro91 w dniu 2016-04-11 18:32:41
Zmieniony przez - pedro91 w dniu 2016-04-11 18:33:43
Zmieniony przez - pedro91 w dniu 2016-04-11 18:35:54
Wiek : 24
Waga : 82
Wzrost : 189
Jezeli chodzi o aktywnosc to wiadomo jak najwieksza bo ekto ;) Mam jeszcze pytanie przy takiej diecie , co ile powinienem sprawdzac wage? Mam nadzieje ze moj post zostanie pozytywnie rozpatrzony, pozdrawiam wszystkich
Zmieniony przez - pedro91 w dniu 2016-04-11 18:32:41
Zmieniony przez - pedro91 w dniu 2016-04-11 18:33:43
Zmieniony przez - pedro91 w dniu 2016-04-11 18:35:54
Krzysztof Piekarz