SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny, help

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 219 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 744
Witam. Zaczynam trenować na siłowni. Trening oczywiście FBW. MOje warunki fizyczne: waga 60kg, wzrost 183cm, wiek 17lat. Poniżej przedstawiam jeden przykładowy dzień z mojej diety ktorą właśnie skończyłem rozpisywać. Proszę o ewentualne poprawki, może zmiejszenie białka ale jeśli trochę więcej nie powinno mi zaszkodzić nie będzie takiej potrzeby. MOje zapotrzebowanie aby przytyć to około 3100kcal, 120gbiałka,450g ww i około 100g tłuszczu. Ćwiczę 3x w tygodniu. NIe podaję obiadu ponieważ jem to co będzie, lecz obiad zawsze mam zdrowy z warzywami np. zupa + drugie danie pełnowartościowe lecz czasami chyba pozostane na samej zupie ponieważ późno wracam do domu i zaraz czas zabierać się za posiłek przed treningowy. Czy mam szasnę na przybranie masy z taką dietą? Jestem oczywiście ektomorfem lecz mam nadzieję że się uda i cały wysiłek nie pójdzie na marnę. Z góry bardzo wam dziękuję za wszystkie odpowiedzi. POZDRAWIAM!




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
Z tym kotletem schabowym to nie przesadzaj.
Proponuję również przeczytać:
http://potreningu.pl/articles/290/jak-zabrac-sie-za-ukladanie-diety /
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 219 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 744
Hah widziałem ze taki koment będzie:) ale ten dzień mam na poniedziałek np gdzie mam schabowe z niedzieli więc zamiasy piersi wolę je zjeść bo juz mam gotowe. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 219 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 744
Ale ogólnie jest okey?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 219 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 744
....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191500
Ułóż sobie jadłospis na 4 posiłki + np. gainer po treningu :https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Mass_Acceleration-opis33363.html posiłki dobieraj tak by i produkt białkowy( udka, podroby, szynka schab wieprzowy , wołowina , ryby jak śledź , makrela , łosoś , dorsz , jajka ) węglowodany ( ziemniaki , ryż , kasza gryczana/jaglana/kuskus/pęczak) tłuszcze ( oleje lniany rzępakowy zimnotłoczony , awokado , orzechy nerkowce, włoskie, laskowe , migdały ). Co do treningu na początku wystarczy Ci FBWhttps://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html .
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niski poziom glukozy

Następny temat

Dieta do Oceny ( Ekto Masa )

WHEY premium