SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny [ekto]

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1291

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 902
Proszę o wasze opinie i porady.. co mam zmienić, a co zostawić, z góry dziękuje

Przysiady są jak seks, im głębiej - tym lepiej

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 902
Próbowałem, ale zawsze było to na pół gwizdka, może dlatego że paliłem fajki przez 5 lat i średnio miałem apetyt, ale odstawiłem to w ch*j. Dieta będzie do poprawki, bo jak teraz na to patrzę to faktycznie prędzej pękne przy takiej ilości kalorii :), zaczne od 3k, i stopniowo bd podbijał

Przysiady są jak seks, im głębiej - tym lepiej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 300 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8835
Na pewno cheeriosy do wywalenia, poza tym białka dwukrotnie za dużo. Z kaloriami też zakładam duże przegięcie nawet jeśliś ekto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1258
Zostaw cherriosy, jedz jak najwięcej, nie przejmuj się zbytnio dietą gdyż jesteś ekto :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 902
Dlaczego przegięcie z kaloriami?, chyba lepiej jeśli jest więcej niż za mało... no nic czekam na opinie innych użytkowników i ewentualne poprawki

Przysiady są jak seks, im głębiej - tym lepiej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 300 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8835
Lepiej jak jest tyle ile ma być, a nie za dużo/mało. Chyba, że twoim celem jest szybki przyrost sporych ilości tłuszczu. A 5g/kg białka to spore obciążenie dla nerek, które zapewne by wysiadły przy dłuższym stosowaniu. Poczytaj może podstawy najpierw zanim sobie krzywdę zrobisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 902
To jest argument, w takim razie dam 3g/kg, myśle że to będzie rozsądna granica. Co do białka to już wiem, a jeśli chodzi o resztę to jest ok? czy coś jeszcze zmienić?

Przysiady są jak seks, im głębiej - tym lepiej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Hellu
Zostaw cherriosy, jedz jak najwięcej, nie przejmuj się zbytnio dietą gdyż jesteś ekto :)


Zostaw dla siebie takie rady i nie sugeruj takich głupot na tym forum.

Do autora, nie podałeś nic o sobie, na jakiej podstawie mamy Ci pomóc?
Wiek, Waga, Wzrost, Cel, Zapotrzebowanie kcal, Aktywność fizyczna.

Białko w maksie 2-2.5g/kg masy ciała, tłuszcze 1-1.5g/kg resztą możesz uzupełnić węglowodany, słuchaj organizmu i obserwuj.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2014-01-07 17:26:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 902
Przecież to co najpotrzebniejsze podałem na potreningu.pl^^
Współczynnik BMR 1661.05
Aby utrzymać wagę
Kalorie 2865.31
Węglowodany 55% 1575.92kcal = 393.98gram
Białko 15%% 429.8kcal = 107.45gram
Tluszcz 30% 859.59kcal = 95.51gram

Wzrost: 178cm
Waga: 62-63 kg
Cel: Masa mięśniowa
Aktywność fizyczna: ćwiczenia 3 razy w tygodniu + spacery z psem tak dla dokładności

Zmieniony przez - Mr.Ekto w dniu 2014-01-07 18:16:01

Zmieniony przez - Mr.Ekto w dniu 2014-01-07 18:16:31

Zmieniony przez - Mr.Ekto w dniu 2014-01-07 18:17:47

Przysiady są jak seks, im głębiej - tym lepiej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Masz nadwyżkę ponad tysiąc kcal O.o. Czym się sugerowałeś?
200-400 maksymalnie na start i obserwujesz, stopniowo zwiększając kaloryczność.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1258
On waży 62kg mając 22 lata zauważ... Podbij treningi i szame to masa wejdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 902
Sugerowałem się radą znajomego, ale z tego wynika że jego rady moge sobie wsadzić gdzieś. Czyli wystarczy na start 3200 kcal, po tygodniu ważenie, a jak nie bedzie szło w góre to podbije jeszcze o 200 kcal

Przysiady są jak seks, im głębiej - tym lepiej

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pije za duzo wody

Następny temat

energia

WHEY premium