SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pije za duzo wody

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 944

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 308
Witam moglibysci mi pomoc bo nie wiem juz co robic. Pije dziennie okolo 4-5 litrow wody lub innych napoi. Lekarz powiedzial ze nie mam az tak duzo tkanki tluszczowiej tylko wiekszosc tego to zbierajaca sie pod skora woda. Wiecie co moge zrobic aby zmniejszyc moje picie? Kiedy dostane sie do butelki nie wazne czy chce mi sie pic czy nie pije ile moge...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Nadmiar organizm wydali, spokojnie. Jednak jeśli masz aż takie pragnienie skupiłbym się na wykonaniu badania na poziom glukozy oraz TSH.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 308
Mialem tam jakies badania nie pamietam dokladnie bo moja mama myslala ze mam cukrzyce jednak wszystko bylo ok
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Upewnij się i dodatkowo zbadaj tarczycę.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 286 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4434
Pij tylko z małych butelek.
Ja wypijam dziennie minimum 4l, a w upały dwa razy tyle i nie uważam, żeby to było dużo.
Dużo zależy od Twojej aktywności.

Nie masz perspektyw? Stwórz je sam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
O tym ani słowa nie ma.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ogólniki mojej diety i aktualna forma

Następny temat

Dieta do oceny [ekto]

WHEY premium