SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pomoc w doborze odżywek

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 821

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1285
Witam,

Potrzebuję waszej pomocy w doborze odżywek, dla mnie i dla mojej dziewczyny;)

Dziewczyna: 158cm, 22 lata,
Trening: 2-3 tygodniowo - ok 50min biegania
Dieta o ujemnym bilansie kalorycznym.
W obecnej chwili jest na redukcji i szuka czegoś czym mogła by się suplementować - myśleliśmy nad jakimś białkiem i spalaczem, jednak nie wiemy co dokładnie wybrać do Jej trybu życia.

I coś dla mnie na regenerację po treningach.
Chłopak, 174cm, 22lata, 73kg (obecnie na delikatnej redukcji)
Trening: 2x w tygodniu akrobatyka, 3x w tygodniu siłownia (trening FBW)
Dieta, bilans delikatnie ujemny.
Biorę obecnie Animal Flexa, ponieważ moje kolana trochę pobolewają ze względu na duże obciążenia na akrobatyce, obecnie odpuściłem przysiady, bo wtedy czułem bóle w kolanach.
Szukam czegoś co będzie wspomagać mi regenerację po treningach - zastanawiałem się nad jakimś BCAA, ale nie wiem za bardzo jaki wybrać pod mój tryb życia.


Z góry dziękuję i pozdrawiam!


Zmieniony przez - Luszek w dniu 2016-03-30 20:08:07

"Siła bez sprawiedliwości to przemoc, sprawiedliwość bez siły to nieudolność"
- Masutatsu Oyama -

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
odnośnie dziewczyny, aby brać białko należy wiedzieć czy są braki w odzywianiu? Czy faktycznie w diecie tego białka brakuje? Spalacz - zależy w jakim stopniu jest, czy to początek redukcji?

odnośnie Ciebie, bcaa będzie dobrym wyborem,
z polecanych

PROCH
1. https://sklep.sfd.pl/Hi-Tec_Nutrition_BCAA_Powder-opis2878.html 
2. https://sklep.sfd.pl/SFD_SFD_PURE_BCAA-opis26689.html 
3. https://sklep.sfd.pl/ActivLab_BCAA_Xtra-opis3491.html 
4. https://sklep.sfd.pl/Ostrovit_Extra_Pure_BCAA_2:1:1-opis29815.html 

KAPSY
1. https://sklep.sfd.pl/Scitec_nutrition_Bcaa_6400_-opis27012.html 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1285
Co do dziewczyny, w diecie są na pewno braki w odżywianiu, a co do spalacza jest to dopiero początek długiej redukcji.

A co do mnie, to polecacie BCAA w proszku czy w kapsach?

Dzięki za odpowiedź!


Zmieniony przez - Luszek w dniu 2016-03-30 22:14:59

"Siła bez sprawiedliwości to przemoc, sprawiedliwość bez siły to nieudolność"
- Masutatsu Oyama -

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 292 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7121
Naprawdę, nie jest trudno dostarczyć tyle białka ile potrzeba z pożywienia..
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna na masę

Następny temat

Witaminy Pytanie.

electro
Polecane artykuły