SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Suplement na przyrost masy.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1388

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 270
Witam wszystkich.
Nie ukrywając jestem nowy jeżeli chodzi o ćwiczenia, chcę przybrać na masie, poprzez ciężkie treningi zwiększyć i wzmocnić swoje mięśnie.
Mam 16lat, 182cm wzrostu i 68kg wagi. Jeżeli chodzi o zapotrzebowanie w kaloriach to wyszło mi 1800 a jeżeli mam przytyć to 3090. Dietę powoli układam i z tym nie będzie problemu ale chodzi mi o dodatek w postaci suplementu na przyrost masy. Widziałem różne w sklepie sfd ale pytam o zdanie ludzi starszych ode mnie, z wieloletnim doświadczeniem. Wiem że ten temat się powtarza ale chcę w nim zapytać o produkt marki właśnie sfd za 30zl bodajże czy jest od dobry mimo niskiej ceny?

Pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709968
sprecyzuj o jaki produkt Ci chodzi?
pamiętaj suplementy to tylko dodatek ,najważniejsza będzie dieta i odpowiedni trening

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 270
https://sklep.sfd.pl/SFD_WPC_Protein_Econo-opis26459.html

Jeżeli nie takie to jakie Wy polecacie?
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 680 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5512
mnie osobiście bardzo pomaga w budowaniu masy kreatyna i ba , podstawa to jednak chyba jak flex pisał dieta obecnie jestem na tłuszczowej i mogę polecić przynajmniej u mnie się sprawdza widzę wzrost siły i masy a proporcje tłuszcz/mięsnie równiez się zmieniają na korzysć
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ile mozesz przeznaczyc na suple?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 270
Na ten mies trochę mało bo kupuje 30kg obciążenia żeliwnego, gryf prosty oraz łamany więc na ten mies dobrze by było do 40a na kolejny myślę że do 50 chyba znajdzie się jakiś dobry.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 680 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5512
za 40 to 700g kreatyny akurat
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 231 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2173
Kreatyna nie od samego początku imo kup somie Mass Activator z SFD i będzie git na podbicie kalori.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 83 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2285
j/w z kreatyna troche zaczekaj jak dopiero zaczynasz, zakup np jakis gainer na podbicie kalori i witaminki ale i tak podstawa jest dieta jakies 80%
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 680 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5512
niby koledzy mają racje ja jednak niemal od początku tj. 7m. Biorę kretkę cyklicznie i jestem dość zadowolony +22kg masy, 6.5 cm w łapce i tłuszcz -3%
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 83 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2285
centymetr miesiecznie na kreatynie , hm ok
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka i bialko dla kobiet

Następny temat

koniec hst , koniec supli?

electro
Polecane artykuły