Dzień dobry,
Chciałbym się zapytać o polecenie spalacza tłuszczu - mam masę ciała 94.2kg, tłuszcz: 28,2%; masa mięśniowa: 38,9%, zawartość wody: 50.1%. Mam dość dużą otyłość brzuszną - wzrost 182, pas 101.
Używałem Metabolic Nutrition Synedrex, ale działa tak mniej więcej do 14 dni i około 2kg, które potem wracają.
Jaki spalacz mógłbym zażywać? Aktywność fizyczna dość niska - ewentualnie rower bądź pływanie.
Chciałbym się zapytać o polecenie spalacza tłuszczu - mam masę ciała 94.2kg, tłuszcz: 28,2%; masa mięśniowa: 38,9%, zawartość wody: 50.1%. Mam dość dużą otyłość brzuszną - wzrost 182, pas 101.
Używałem Metabolic Nutrition Synedrex, ale działa tak mniej więcej do 14 dni i około 2kg, które potem wracają.
Jaki spalacz mógłbym zażywać? Aktywność fizyczna dość niska - ewentualnie rower bądź pływanie.
Krzysztof Piekarz