Witam potrzebuje pomocy, staram się nie jeść śmieciowego jedzenia i unikam słodyczy, ćwiczę 3 miesiące niestety bez diety, jestem dosyć szczupły, mam 160cm wzrostu i ważę 50 kg. Nie ukrywam że bardzo ciężko jest mi przytyć i potrzebuje masy. Co moge zrobić żeby tą masę nabyć.
Zmieniony przez - dawid061999 w dniu 2016-03-06 12:42:59
Zmieniony przez - dawid061999 w dniu 2016-03-06 12:42:59
Krzysztof Piekarz