SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Otwarcie siłowni.

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1354

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11177 Napisanych postów 52127 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Interesuje mnie otwarcie własnej siłowni. I szukam firm które trudnią się wypożyczaniem sprzętu . Czyli ławeczek,atlasów, hamtelek itp. Czy nie wie ktoś z forumowiczów czy sa takie instytucje?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 539 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5361
Wyposazenie w dobry sprzet silowni, to spory koszt, ew szukaj uzywanych z lokali, ktore wlasnie wymieniaja sprzet na nowy, nikt za friko nie da


Zmieniony przez - alluare w dniu 2016-02-27 17:52:24
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4
Właśnie szukam takich miejsc gdzie mógłbym takie sprzęty znaleść.
...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14691 Napisanych postów 53702 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 403242
Jak nie masz kapitalu na otwarcie silowni to raczej jej nie otworzysz Koszt jest duzy, nie ma sie co czarowac

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4
Ja się nie czaruje, znam realia sprzętu i ich ceny :p dlatego pytam się czy zna ktoś miejsca gdzie mogę dostać używany itp.
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17739 Napisanych postów 133526 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467605
Ale chcesz kupić czy wypożyczyć, z wypożyczeniem będzie kiepsko nie wiem czy ktoś zajmuje sie taką działalnością.

Wystarczy w google wpisać siłownia sprzęt używany i się wyświetli kto wyposaża siłownie np gp koncept wyposaża w sprzęt używany wg ich opisu na stronie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 539 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5361
ew zerknij na sprzęt domowej siłowni http://m.sfd.pl/Ławeczki,_wyciągi...-t71149.html 
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17739 Napisanych postów 133526 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467605
do włąsnych potzreb ok, ale jak chce otworzyć własną siłowinie by na tym zarabiać to jak sam sprzęt zrobi to wątpię czy ktoś przyjdzie, no chyba że dobry magik z niego w spawaniu i projektowaniu to sprzet nieraz moze wyjść nawet lepszy od jakiegoś chińczyka.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18
Siłownia komercyjna ze sprzętem własnej roboty? Naprawdę? Po pierwsze, zrobienie sprzętu to nie kwestia spawania kilku elementów, to musi być zrobione idelanie, odpowiednie materiały, kąty, kształtowniki i milion innych spraw. Po drugie, atesty, testy samego sprzętu, certyfikaty. A po trzecie, jeżeli ktoś zrobi sobie krzywdę na sprzęcie, który sam zrobiłeś to masz duży problem.

Jeżeli chodzi o samo wyposażenie siłowni to producentów/dystrybutorów/hurtowni jest sporo, ale nie licz, że dobry sprzęt kupisz za 10 tys.
Proponuję Ci nie inwestować w sprzęt "nieprofesjonalny", bo niestety szybko się przekonasz, że to błąd, koszt serwisowania i napraw nie jest mały. Profesjonalni producenci jak HBP to właściwa droga, są znani z tego, że sprzęt działa po 20-30 lat. Zresztą sprawdź sobie opinie, realizacje itd.

Jako alternatywa przychodzi mi na myśl sprzęt regenerowany, wiem, że są firmy, które zajmują się regenerowaniem używanych maszyn, ale niestety nie pamiętam nazwy, na pewno wygooglujesz. Nigdy nie porównywałem cen, ale domyślam się, że mogą być nieco niższe.


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2016-04-18 10:03:54
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dostałem piłką w oko i mam je spuchnięte

Następny temat

Kwasek cytrynowy...?

electro
Polecane artykuły