Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
To chyba blokada odwołań do obrazków bez http_referrer
Opera chyba nie ma keep-alives czy innego bardziewia, a ja nie chcę żeby ktoś sobie podłączał nasze graficzki do swoich stron bo płacę za ich przesyłanie.... ZAISTALUJCIE IEEEEEEEEE